آرتا: از نرفتن به پرسپولیس پشیمان نیستم

مطمئنم که در گل‌گهر موفق می‌شوم

آرتا: از نرفتن به پرسپولیس پشیمان نیستم

آرتا: از نرفتن به پرسپولیس پشیمان نیستم
6 مهر 1399, 12:01 / کد خبر:738917
علیرضا آرتا مدافع جدید تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: انتخاب خوبی برای آینده‌ام انجام دادم و از موفقیت در گل‌گهر اطمینان دارم.
علیرضا آرتا که فصل گذشته با پیراهن مس کرمان در بازی‌های لیگ دسته اول به میدان رفت، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیوستن به گل‌گهر گفت: من چند پیشنهاد داشتم، ولی پس از مشورت با مدیر برنامه‌هایم در نهایت تصمیم به حضور در گل‌گهر گرفتم تا با بزرگ‌ترین مربی ایران کار کنم. از این انتخاب هم راضی و خوشحالم و مطمئنم که در گل‌گهر موفق خواهم شد.
وی درباره بحث پیشنهاد پرسپولیس و اینکه آیا از نرفتن به این تیم پشیمان نیست، تأکید کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و از این تیم پیشنهاد داشتم، ولی به‌هرحال برخی مسائل باعث شد که به این تیم نروم. از این اتفاق هم پشیمان نیستم، چون قسمت این بود که راهی گل‌گهر شوم. من از تراکتور هم پیشنهاد داشتم، ولی در نهایت گل‌گهر را انتخاب کردم.
آرتا در مورد وضعیت فنی گل‌گهر خاطرنشان کرد: شرایط تیمی ما خوب است، گل‌گهر بازیکنان خوبی دارد و امکانات خوبی هم در اختیار ما قرار گرفته است. امیدوارم در فصل جدید با این بازیکنان و مربی بزرگی مثل قلعه‌نویی نتایج خوبی بگیریم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، شماره 3918 ؛ 01 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین