واکنش دبیرکل کمیته ملی المپیک به جراحی خار پاشنه احسان حدادی در آلمان

واکنش دبیرکل کمیته ملی المپیک به جراحی خار پاشنه احسان حدادی در آلمان

واکنش دبیرکل کمیته ملی المپیک به جراحی خار پاشنه احسان حدادی در آلمان
6 مهر 1399, 12:27 / کد خبر:738923
دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره اعزام حدادی به آلمان گفت: کمیته ملی المپیک حمایت‌هایی از قهرمانان انجام می‌دهد، اما مسئول پرداخت هزینه‌های درمانی نیست.
کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در حاشیه نشست مشاوران وزرا در امور ایثارگران درباره شرایط اردوهای تمرینی در رشته‌های مختلف گفت: باید تحمل کرد تا از این شرایط کرونا عبور کنیم. الان شرایط خاصی در کشور وجود دارد و باید براساس واقعیات حرکت کنیم. واقعیت کنونی این است که باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به جلو رفت.
وی درباره موضوع اعزام احسان حدادی به آلمان برای جراحی خار پاشنه که حاشیه‌هایی را نیز به دنبال داشت، عنوان کرد: کمیته ملی المپیک حمایت‌هایی از قهرمانان انجام می‌دهد، اما مسئول پرداخت هزینه‌های درمانی ورزشکاران نیست. متولی این کار فدراسیون پزشکی ورزشی است و مسائل درمانی توسط این فدراسیون انجام می‌شود. درباره بحث حدادی هم همین اتفاق رخ داد و موضوع اعزام او در کمیسیون مربوطه تایید شد و او اعزام می‌شود. ما باید در کنار قهرمانان باشیم و باید دغدغه آنها را درک کنیم.
دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره حذف کامپوند از بازی‌های آسیایی 2022 عنوان کرد: این موضوع تازه اعلام شده و باید بررسی کنیم و موضع خودمان را خواهیم گفت.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین