آذری: ۳ بازیکن خوب به فولاد اضافه می‌شوند

صلاح نیست با این هزینه‌‌ها برای پرونده شکاری به سوئیس بروم

آذری: ۳ بازیکن خوب به فولاد اضافه می‌شوند

آذری: ۳ بازیکن خوب به فولاد اضافه می‌شوند
7 مهر 1399, 12:49 / کد خبر:739057
مدیرعامل باشگاه فولاد از جذب ۳ بازیکن دیگر به این تیم در روز‌های آینده خبر داد.
سعید آذری، درباره وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر ایران، اظهار داشت: اردوی تیم در تهران مدتی است که آغاز شده و امروز (دوشنبه) به اتمام می‌رسد. تیم قرار است روز پنجشنبه در ایفمارک جهت تست‌های پزشکی حاضر شود و از شنبه در کردان مرحله بعدی اردوی آمادگی آغاز خواهد شد.  بعد از اردوی کردان تیم به اصفهان می‌رود و بعد از آن در آخرین هفته پیش از آغاز لیگ اردویش را در اهواز ادامه می‌دهد.
وی درخصوص جذب بازیکن عنوان کرد: تاکنون بازیکنان خوبی را جذب کرده‌ایم و جذب سه بازیکن خوب دیگر در دستور کار است که به محض نهایی شدن اطلاع رسانی می‌شود. از سویی خداراشکر پنجره نقل و انتقلاتی باشگاه را نیز توانستیم فعلا باز کنیم تا مشکلی برای ثبت قرارداد‌ها وجود نداشته است.
مدیرعامل باشگاه فولاد درباره سایر اقدامات صورت گرفته در این باشگاه یادآور شد: در حال آماده‌سازی بستر لازم برای برگزاری مسابقات داخلی و آسیایی در اهواز هستیم. با مساعدت علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و دیگر مدیران کارخانه محوطه‌های ورزشگاه شهدای فولاد در حال به‌سازی است. چمن ورزشگاه در حال ترمیم است و عملیات ارتقای نور و صوت نیز در حال انجام است.
آذری درباره اینکه از او به عنوان شاهد اول در پرونده رضا شکاری دعوت شده بود تا در جلسه دادگاه حضور پیدا کند، گفت: همانطور که پیش از این 110 هزار یورو در این پرونده برای ذوب‌آهن آورده داشتیم، تا آخرین لحظه تلاش می‌کنم تا این پرونده به نتیجه نهایی برسد. با توجه به اینکه سفر به سوئیس با شرایط ارزی امروز هزینه هنگفتی دارد، صلاح ندانستیم با این وضعیت به سوئیس بروم. الان هزینه بلیت هواپیما، صدور روادید و هتل و غیره برای سفر به سوئیس خیلی خیلی بالا است.
مدیرعامل پیشین ذوب‌آهن درباره اینکه آخرین وضعیت این پرونده به کجا رسیده است، اشاره کرد: فعلا به جز مشخص شدن زمان برگزاری دادگاه خبر جدیدی در دست نیست. قرار بود باشگاه ذوب آهن برنامه‌هایش را برای این دادگاه با ما به عنوان شاهد هماهنگ کند ولی هنوز اطلاعی به من داده نشده است. من اعلام آمادگی کردم که تا آخر این قضیه را ادامه بدهم و اگر علاقه‌ای از سوی باشگاه وجود داشته باشد من حاضر هستم. 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹، شماره 3920 ؛ 06 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین