آقایی: بازیکنان پرسپولیس انرژی زیاد و عطش موفقیت دارند

قهرمانی در آسیا دور از دسترس نیست

آقایی: بازیکنان پرسپولیس انرژی زیاد و عطش موفقیت دارند

آقایی: بازیکنان پرسپولیس انرژی زیاد و عطش موفقیت دارند
7 مهر 1399, 13:54 / کد خبر:739068
هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تمجید از نمایش سرخپوشان تاکید کرد که قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا غیرممکن نیست.
عباس آقایی ، در خصوص عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و بابت بردهای اخیر به بازیکنان، کادرفنی و هواداران تبریک می‌گویم. مهمترین دلیل موفقیت پرسپولیس در بازی‌های اخیر، انرژی و انگیزه زیاد بازیکنان است و آنها در این زمینه فوق‌العاده هستند. بعد از پشت‌ سر گذاشتن یک فصل فرسایشی، می‌بینید که بازیکنان پرسپولیس کوهی از انگیزه هستند و توان بدنی آنها در زمین فوق‌العاده است. آنها عطش موفقیت دارند و تیمی یکدست و همدل هستند که از ثانیه یک تا ثانیه آخر در زمین مسابقه می‌جنگند.
وی با تمجید از عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس هوشمندانه بازیکن جذب کرد و اگر اشتباه نکنم چهار بازیکن جدید پرسپولیس قبلا با یحیی گل‌محمدی کار کرده بودند و این موضوع باعث شد خیلی زود با تیم هماهنگ شوند. پرسپولیس تا حدود زیادی با جذب این بازیکنان نقاط ضعف خودش را پوشش داد و خوشبختانه آنها نیز بازدهی مثبتی دارند. 
آقایی با اشاره به عملکرد دفاعی پرسپولیس گفت: اگر تیمی می‌خواهد در یک تورنمنت معتبر قهرمان شود نباید راحت گل بخورد. پرسپولیس هم نشان داده که خیلی سخت گل می‌خورد ولی این فقط به خاطر عملکرد خط دفاعی نیست بلکه دفاع تیمی موضوع بسیار مهمی است که شاگردان گل‌محمدی به خوبی آن را انجام می‌دهند. امیدوارم پرسپولیس در ادامه راه هم موفق باشد و به فینال برسد.
بازیکن پیشین پرسپولیس در خصوص اینکه آیا این تیم شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد، خاطرنشان کرد: تیم‌های ایرانی بیش از سه دهه است که در این تورنمنت قهرمان نشده‌اند و این قطعا دلایل خاص خودش را دارد. از لحاظ امکانات، ساختار فوتبال، در اختیار داشتن بازیکنان با کیفیت خارجی و حضور مربیان سرشناس خارجی در فوتبال‌مان با مشکل مواجه هستیم و همین مسائل می‌تواند در تورنمنت‌های بین‌المللی تاثیرگذار باشد. 
وی اظهار داشت: پرسپولیس برای قهرمان شدن در آسیا کار سختی دارد ولی رسیدن به این عنوان دور از دسترس نیست. مسئله مهم دیگر این است که مسابقات به صورت تک‌بازی برگزار می‌شود و همین موضوع می‌تواند نتایج دور از انتظاری را رقم بزند، موضوعی که در لیگ قهرمانان اروپا هم شاهدش بودیم. امیدوارم پرسپولیس با همین انگیزه کار را جلو ببرد و در نهایت به مقام قهرمانی برسد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹، شماره 3920 ؛ 06 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین