دمای هوا در اصفهان تا ۵ درجه کاهش می‌یابد

دمای هوا در اصفهان تا ۵ درجه کاهش می‌یابد

دمای هوا در اصفهان تا ۵ درجه کاهش می‌یابد
7 مهر 1399, 17:12 / کد خبر:739079

کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی گفت: دمای هوا در بسیاری از مناطق استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده تا پنج درجه سانتی گراد کاهش می‌یابد.


مژگان امیر امجدی در گفت‌ وگو با  ایمنا، از تداوم ناپایداری‌های جوی در سطح استان اصفهان تا سه روز آینده خبر داد و اظهار کرد: افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید همراه با گرد و خاک در این مدت پدیده غالب مناطق شرقی و مرکزی پیش بینی می‌شود و احتمال کاهش کیفیت هوا در این مناطق وجود دارد.
وی افزود: ناپایداری‌های جوی از فردا سه شنبه با افزایش ابر و بارش‌های پراکنده و احتمال رعد و برق به ویژه در مناطق غربی، شرقی و جنوبی اصفهان همراه است.
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان به کاهش دو تا پنج درجه‌ای دما در بسیاری مناطق از روز سه شنبه اشاره کرد و افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.
وی اضافه کرد: در این بازه زمانی بادرود با دمای ۳۲ درجه سانتی گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای سه درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش ینی می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹، شماره 3920 ؛ 06 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین