بستری شدن ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان

بستری شدن ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان

بستری شدن ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان
7 مهر 1399, 18:03 / کد خبر:739090

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت:در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان بستری شده‌اند.


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سید علیرضا مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون ۶۴ هزار و ۳۷۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۲۱۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

او گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۳۱ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان و ۲۹ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۷۳ سال و حداقل سن بستری ۲۸ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان سه نفر هم در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده‌اند که دو نفر آن‌ها اهل آران و بیدگل و یک نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل ۷۵ سال و حداقل سن بستری ۴۴ سال است.

او ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۳۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۲۳ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۰ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۴۷ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

او توضیح داد: سه مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که دو مرد ۴۸ و ۸۵ ساله و یک زن ۸۲ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۶ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش سه هزار و ۳۲۷ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹، شماره 3920 ؛ 06 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین