تجلیل از سربازان امریه شرکت آبفا استان اصفهان

تجلیل از سربازان امریه شرکت آبفا استان اصفهان

تجلیل از سربازان امریه شرکت آبفا استان اصفهان
8 مهر 1399, 02:57 / کد خبر:739101
وزارت نیرو یکی از وزارتخانه هایی است که از ظرفیت و تخصص افراد مشمول خدمت سربازی، در شرکت های تابعه خود بهره مند می شود.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با توجه به خدمات زیربنایی که به مردم می دهد، تمایل دارد از میان تحصلیکرده های متخصص مشمول به خدمت سربازی، امریه بپذیرد.
در هفته گرامیداشت دفاع مقدس و در روز سرباز، از سربازان امریه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تجلیل به عمل آمد.
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم تجلیل از سربازان امریه گفت: وزارت نیرو یکی از وزارتخانه هایی است که از ظرفیت و تخصص افراد مشمول خدمت سربازی، در شرکت های تابعه خود بهره مند می شود.
مجتبی قبادیان ادامه داد: از سربازان امریه آبفا انتظار می رود در واحدهایی که متناسب با تخصص شان به کار گرفته شده اند، نهایت تلاش خود را به خرج داده و متعهدانه به وظایف شان عمل کنند.
وی اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با توجه به خدمات زیربنایی که به مردم می دهد، تمایل دارد از میان تحصلیکرده های متخصص مشمول به خدمت سربازی، امریه بپذیرد.
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفا استان اصفهان به قدمت بیش از نیم قرن این شرکت پرداخت و اظهار داشت: سربازانی که دوران خدمت سربازی خود را در شرکت آبفا استان اصفهان طی می کنند باید بدانند که این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت ها در صنعت آبفا است که کارشناسان آن از دانش و تخصص مطلوبی بر خوردار هستند، پس سربازان امریه باید از این فرصت نهایت استفاده را برده و دانش خود را ارتقا دهند.

در ادامه مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران این فرصت را به سربازانی که دارای تخصص لازم هستند داده که در دستگاه های مختلف دوران خدمت خود را سپری کنند، پس می طلبد که هم اکنون این فرصت مهیا شده توان بالقوه خود را به بالفعل در آورید.
سید اکبر بنی طبا عنوان کرد: شما به عنوان یک نیروی متخصص و تحصیلکرده در شرکت آبفا به شمار می آیید پس از این فرصت استفاده کرده، زمینه های رشد و شکوفایی دانش خود را مهیا نمایید تا در آینده کسب تخصص لازم در صنعت آبفا، کاربرد لازم را برای شما به همراه داشته باشد.
در این مراسم جانشین فرمانده بسیج شرکت آبفا استان اصفهان گفت: دوران سربازی زمانی برای خود سازی است و سعی کنید در این دوران بسترهای موفقیت را برای آینده شغلی تان مهیا کنید .

احمدرضا نظری افزود: باید تمام تلاش خود را به خرج دهید که سربازان و مدافعان بسیار خوبی برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشید و در راه اعتلای نظام گام بردارید.
وی اعلام کرد: شرکت آبفا استان اصفهان از جمله دستگاه هایی بود که در دوران دفاع مقدس بسیار خوش درخشید به طوریکه ۱۰ شهید، بیش از ۳۰۰ رزمنده و ۱۳۰ جانباز تقدیم نظام نموده و هم اکنون هم بسیجیان آبفا استان اصفهان در خط مقدم خدمت رسانی به مردم هستند و به عنوان مثال در مهار حوادث غیر مترقبه درسطح کشور حضوری فعال و موثر دارند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، شماره 3918 ؛ 01 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین