حدادی‌فر: چالش سختی در انتظار رحمان رضایی است

پرسپولیس آماده‌ترین تیم غرب آسیا است

حدادی‌فر: چالش سختی در انتظار رحمان رضایی است

حدادی‌فر: چالش سختی در انتظار رحمان رضایی است
8 مهر 1399, 09:30 / کد خبر:739140
کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در فصل جدید چالش سختی در انتظار رحمان رضایی است ولی همه ما به این مربی کمک می‌کنیم و امیدوارم فصل خوبی داشته باشیم.
قاسم حدادی‌فر، در خصوص وضعیت فعلی ذوب‌آهن گفت: ما تمرینات را زیر نظر کادر فنی دنبال می‌کنیم، فکر می‌کنم فصل جدید برای ذوب‌آهن یک فصل متفاوت باشد چون بسیاری از بازیکنان ما جدا شده‌‌اند که البته دوست داشتیم بمانند ولی شرایط اقتصادی طوری شده که مسائل مالی هم برای بازیکنان مهم است. من برای بازیکنان جدا شده آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بازیکنان جدید ذوب‌آهن نیز عملکرد خوبی در تیم ما داشته باشد. البته هنوز به جذب بازیکن جدید نیاز داریم و امیدوارم با تیمی پرقدرت راهی فصل جدید شویم.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول دارد رحمان رضایی یک انتخاب پرریسک برای ذوب‌آهن بود؟» تاکید کرد: ذوب‌آهن برای فصل جدید 70 درصد از بازیکنان فصل گذشته را از دست داده و طبیعتا چالش سختی در انتظار رحمان رضایی خواهد بود. البته همه ما به این مربی کمک می‌کنیم تا در ذوب‌آهن موفق باشد و امیدوارم فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.
حدادی‌فر در قسمت دیگری از حرف‌هایش در خصوص عملکرد موفقیت‌آمیز پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: من بازی‌های اخیر پرسپولیس را دیدم و به نظرم آنها آماده‌ترین تیم در غرب آسیا هستند. به بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس بابت نتایج اخیر این تیم تبریک می‌گویم و امیدوارم پرسپولیس با راهیابی به فینال لیگ قهرمانان در نهایت به قهرمانی آسیا برسد. فوتبال ما در حال عقب افتادن از فوتبال آسیا است و قهرمانی پرسپولیس می‌تواند یک اتفاق خوب برای فوتبال ایران باشد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۳۰ مهر۱۳۹۹، شماره 3917 ؛ 30 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۳۰ مهر۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین