اینترنت برای دانشگاه ها رایگان شد/پیچیدگی اینترنت رایگان دانشجویی

معاون وزیر علوم خبر داد:

اینترنت برای دانشگاه ها رایگان شد/پیچیدگی اینترنت رایگان دانشجویی

اینترنت برای دانشگاه ها رایگان شد/پیچیدگی اینترنت رایگان دانشجویی
8 مهر 1399, 10:15 / کد خبر:739150
معاون آموزشی وزارت علوم درباره اختصاص اینترنت رایگان به دانشجویان گفت: ارائه اینترنت رایگان به دانشجویان دارای پیچیدگی های خاصی است.

علی خاکی صدیق  با اشاره به اینترنت رایگان ویژه دانشجویان گفت: برای اختتصاص اینترنت رایگان به دانشجویان پیچیدگی های خاصی وجود دارد که در حال مطالعه بر روی این مساله هستند.

وی ادامه داد: فرایند این کار تا اندازه ای پیچیده است باید دانشجویان مشخص شوند یک شماره موبایل ارائه کنند که تمام این ها در حال بررسی است.

معاون آموزشی وزات علوم افزود: اما آنچه که انجام شده است اینترنت رایگان برای دانشگاه ها است یعنی دانشجویان اگر از طریق سایت دانشگاه وارد شوند، اینترنت‌شان رایگان خواهد بود.

وی ادامه داد: هدف اصلی این است که آموزش الکترونیکی رایگان ارائه شود، آذری جهرمی وزیر ارتباطات نیز دراین خصوص قول مساعد داده و استقبال کرده است. لیست اولیه نیز فرستاده شده و قرار است فضایی ایجاد شود و دانشگاه ها بتوانند اطلاعات خود را وارد کنند.

به گزارش خبرگزاری  مهر  وزارت علوم، شب گذشته در این خصوص اطلاعیه ای داد مبنی بر اینکه، به دنبال برخی پرسش‌ها درخصوص تخصیص اینترنت رایگان برای استادان و دانشجویان، هم‌اکنون ۱۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای استادان اختصاص پیدا کرده است.  
 وزارت علوم در حال رایزنی و پیگیری از مراجع ذیربط برای تخصیص اینترنت رایگان جهت دانشجویان عزیز می‌باشد که به محض به نتیجه رسیدن روند استفاده از آن و چگونگی ثبت نام برای استفاده دانشجویان عزیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۹مهر۱۳۹۹، شماره 3916 ؛ 29 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۹مهر۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین