اختلافات شخصی؛ دلیل درگیری دو رکابزن در لیگ دوچرخه‌سواری/ این‌ بار خبری از گذشت نیست

اختلافات شخصی؛ دلیل درگیری دو رکابزن در لیگ دوچرخه‌سواری/ این‌ بار خبری از گذشت نیست

اختلافات شخصی؛ دلیل درگیری دو رکابزن در لیگ دوچرخه‌سواری/ این‌ بار خبری از گذشت نیست
8 مهر 1399, 11:33 / کد خبر:739170
حاشیه به وجود آمده توسط دو رکابزن در لیگ برتر دوچرخه‌سواری به دلیل اختلافات شخصی آنها بوده است.
در آغاز مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر دوچرخه‌سواری و در جریان مسابقه استقامت جاده، سعید صفرزاده و صمد پورسیدی دو رکابزن باسابقه کشورمان با یکدیگر درگیر شدند اما پیش از آنکه کار به جای باریکتری کشیده شود، توسط عوامل برگزاری لیگ از یکدیگر فاصله گرفتند.
محسن سلگی دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری در این باره به خبرگزاری تسنیم گفت: این دو رکابزن همشهری هستند و ظاهراً با یکدیگر از قبل اختلافاتی داشته‌اند که این مسئله به زمان مسابقه کشیده شده است. ما شب گذشته جلسه‌ای تشکیل دادیم و اعلام کردیم که آنها در مسابقه تایم تریل انفرادی حق شرکت ندارند و همچنین امتیاز رقابت روز گذشته‌شان نیز از جدول حذف می‌شود.
وی ادامه داد: این درگیری به صورت فحاشی بوده و کار  چندان به درگیری فیزیکی کشیده نشد. به هر حال طی 10-12 روز آینده جلسه کمیته انضباطی را تشکیل می دهیم تا درباره تنها تصمیم‌گیری کنیم.
دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری عنوان کرد: طی سال‌های گذشته نخواستیم که رکابزنی را به کمیته انضباطی فرا بخوانیم و سعی کردیم با گذشت و صحبت کردن، مسائل را ختم کنیم، اما این بار خبری از گذشت نیست و تنها باید پاسخگو باشند. علامه بر این دو رکابزن، یکی دو نفر دیگر هم هستند که به دلیل مصاحبه و تشویش اذهان، باید به کمیته انضباطی بیایند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۹مهر۱۳۹۹، شماره 3916 ؛ 29 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۹مهر۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین