خلیل‌زاده نامزد بهترین مدافع مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان

خلیل‌زاده نامزد بهترین مدافع مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان

خلیل‌زاده نامزد بهترین مدافع مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان
8 مهر 1399, 12:07 / کد خبر:739178
نام بازیکن تیم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در بین بهترین نفرات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا که عصر دوشنبه در دوحه برگزار شد و خبر از برگزاری 2 مسابقه دیدنی در مرحله یک چهارم نهایی داد. در این مرحله، تیم‌های عربستانی النصر و الاهلی با هم روبه‌رو می‌شوند و پرسپولیس به مصاف پاختاکور ازبکستان می‌رود.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در مطلبی به تمجید از 4 بازیکن دفاعی تیم‌های حاضر در یک چهارم نهایی مسابقات پرداخته که یکی از آنها، شجاع خلیل زاده، بازیکن شماره 3 تیم پرسپولیس است. در مطلب AFC آمده است:
با نزدیک شدن کاپیتان سید جلال حسینی به 40 سالگی، خلیل‌زاده به مرد قابل اتکای مرکز خط دفاعی پرسپولیس در یک سال گذشته، تبدیل شده است. او تنها در دفاع، بازیکن موثری است بلکه گل‌های مهمی هم برای پرسپولیس به ثمر رسانده است.
فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس ,
شجاع در لیگ قهرمانان 2019 برای پرسپولیس دو گل مقابل الاهلی عربستان به ثمر رساند. گل او مقابل الاهلی که با حرکت قیچی برگردان وارد دروازه شد،‌ به عنوان بهترین گل مرحله گروهی رأی آورد. گل دقایق پایانی خلیل‌زاده مقابل تیم التعاون و سپس به ثمر رساندن گل نخست پرسپولیس در برابر تیم شارجه از نقاط برجسته بازی شجاع در لیگ قهرمانان امسال است. پیروزی 4 بر صفر پرسپولیس مقابل تیم اماراتی، حضور نماینده ایران را در مرحله یک هشتم نهایی تثبیت کرد.
بیشتر بخوانید
خلیل‌زاده و جلال‌الدین ماشاریپوف از پاختاکور،‌ تنها بازیکنان لیگ قهرمانان هستند که در تمام 630 دقیقه ممکن برای تیم‌های خود بازی کرده‌اند. او بیش از همه بازیکنان لیگ قهرمانان در پس گرفتن توپ موفق بوده (56 بار) و بیش از هر بازیکنی که تیمش از منطقه غرب آسیا به یک چهارم نهایی رسیده، ضربه سر (13 بار) زده است.
فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس ,
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از کاربران خواسته تا در یک نظرسنجی از بین شجاع خلیل‌زاده، سلطان الغنام، لوکاس لیما و ایگور کریمتس، یک بازیکن را به عنوان بهترین مدافع مرحله یک هشتم نهایی انتخاب کنند.
فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس ,
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین