بنا: مهم شروع دوباره کشتی است

از دیدن کشتی طاهری، کاویانی‌نژاد و ناصرپور خوشحال شدم

بنا: مهم شروع دوباره کشتی است

بنا: مهم شروع دوباره کشتی است
8 مهر 1399, 12:36 / کد خبر:739183
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: آماده سازی بدنی بچه‌ها به آن شکلی که باید خوب نبود ولی خوشحالم رامین طاهری، امین کاویانی‌نژاد و پویا ناصرپور را روی تشک دیدم.
محمد بنا که صبح امروز (سه شنبه) با حضور در سالن 12 هزار نفری آزادی بر دور رفت لیگ کشتی فرنگی نظارت داشت، اظهار داشت: بعد از وقفه 7-8 ماهه، باعث خوشحالی است که دوباره کشتی شروع شده، البته نه به صورت اردویی بلکه مسابقه‌ای که با موارد خاصی که در نظر گرفته شده، در حال برگزاری است. مهم همین است که کشتی شروع شد و امیدوارم به سلامتی و خوشی و بدون مشکل مسابقات تمام شود.
وی با اشاره به وضعیت گروه «الف» لیگ کشتی فرنگی تصریح کرد: این گروه، گروه آسان‌تری است و مسابقات گروه «ب» فشرده‌تر خواهد بود و رقابت بیشتری بین مدعیان وجود دارد. امیدوارم مردم کشتی را ببینند و با کشتی آشتی کنند.
بنا در مورد وضعیت جسمانی کشتی‌گیران حاضر در لیگ گفت: در مجموع شرایط بدنی بچه‌ها نشان از این دارد که آماده سازی بدنی آنها به خاطر محدودیت‌هایی که وجود داشت، به آن شکلی که باید، خوب نبوده ولی خوشحالم رامین طاهری، امین کاویانی‌نژاد و پویا ناصرپور را روی تشک دیدم.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد آمادگی ملی‌پوشان تاکید کرد: البته تعدادی از بچه‌های ملی ‌وش ما بودند مثل پویا ناصرپور و امین کاویانی‌نژاد که تغییر وزن دادند اما نسبتا شرایط بهتری نسبت به بقیه دارند و با زمانی که در اختیار داریم اگر مسابقات جهانی برگزار شود به یک شکل و اگر گزینشی المپیک را در پیش داشته باشیم، به یک صورت باید به فکر آماده سازی تیم باشیم. برای المپیک هم نزدیک به 290 روز دیگر فرصت داریم که به حد ایده آلی که می‌خواهیم، برسیم. به هر شکل امیدوارم مردم کشتی‌ها را بییند و لذت ببرند و بچه‌ها هم خوب کشتی بگیرند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین