فخرالدینی: انتقادها از منصوریان قابل قبول نیست

امیدوارم فصل را با تیم قوی‌تر شروع کنیم

فخرالدینی: انتقادها از منصوریان قابل قبول نیست

فخرالدینی: انتقادها از منصوریان قابل قبول نیست
8 مهر 1399, 12:37 / کد خبر:739184
میلاد فخرالدینی مدافع راست تیم فوتبال تراکتور گفت: علیرضا منصوریان در ذوب‌آهن عملکرد بدی نداشت و برخی انتقادها از این مربی قابل قبول نیست.
میلاد فخرالدینی، در خصوص وضعیت فعلی تراکتور و شروع تمرینات این تیم گفت: دو، سه روز است که تمرینات تراکتور شروع شده و بازیکنان در همین شروع تمرینات از لحاظ بدنی شرایط نسبتا خوبی دارند. ما کار بدنسازی را شروع کردیم و تلاش می‌کنیم تا شروع مسابقات از لحاظ بدنی و البته تاکتیکی به وضعیت خوبی برسیم. ما در زمان خوبی استارت زدیم و امیدوارم با تلاش و داریت کادر فنی و مسئولان باشگاه، فصل جدید را با تیم قوی‌تری شروع کنیم.
وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش ادامه داد: خوشحالم که فصل گذشته قهرمانی در جام حذفی را به هواداران پرشور تراکتور هدیه دادیم و حالا در فصل جدید دنبال قهرمانی در لیگ برتر و حضور موفقیت امیز در لیگ قهرمانان آسیا هستیم. می‌دانیم که کار سختی در پیش داریم و تیم‌های دیگر هم هزینه می‌کنند ولی هدفمان خوشحال کردن هواداران تراکتور است.
مدافع تراکتور در خصوص اینکه برخی معتقدند منصوریان با توجه به عملکردی که در ذوب‌آهن داشت، یک انتخاب پُرریسک برای تراکتور محسب می‌شود، خاطرنشان کرد: منصوریان در  ذوب‌آهن عملکرد بدی نداشت و از زمانیکه به این تیم اضافه شد در آسیا و لیگ برتر نتایج خوبی گرفتیم. در سال دوم اما تغییراتی در مدیریت رخ داد و در همان هفته اول مدیرعامل را برکنار کردند که این تصمیم درستی نبود. ما در آن فصل با مشکلات مدیریتی مواجه شدیم که این موضوع روی عملکرد تیم تاثیر منفی گذاشت. من معتقدم انتقادها از منصوریان درست نیست و تراکتور مربی خوبی را استخدام کرده است، امیدوارم در فصل جدید نتایج خوبی بگیریم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین