گل محمدی: فردا بازی حساسی مقابل پاختاکور داریم

حریف فوتبال ماشینی بازی می‌کند

گل محمدی: فردا بازی حساسی مقابل پاختاکور داریم

گل محمدی: فردا بازی حساسی مقابل پاختاکور داریم
8 مهر 1399, 13:54 / کد خبر:739201
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط این تیم در دیدار مقابل نماینده ازبکستان توضیحاتی را بیان کرد.
یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار کرد: ابتدا برای سرمربی تیم پاختاکور آرزوی سلامتی می‌کنم، امیدوارم هر چه زودتر بیماری کرونا را پشت سر بگذارد. امشب سالگرد وفات هادی نوروزی است. به خانواده او تسلیت می‌گویم و امیدوارم روحش شاد باشد. بازیکنان پرسپولیس الهام زیادی از او گرفته اند.
او افزود: فردا بازی حساسی مقابل پاختاکور داریم. با سختی زیادی به این مرحله رسیده ایم و حاضر نیستیم از این مرحله راحت حذف شویم. در گروه خیلی سختی قرار داشتیم و السد که یکی از بهترین تیم‌های این دوره بود را شکست دادیم. انرژی زیادی برای آن بازی صرف کردیم، اما انگیزه‌های ما برای این بازی چندین برابر شده است. از نظر روحی و روانی آماده دیدار با پاختاکور هستیم.
گل محمدی ادامه داد: مقابل تیمی بازی داریم که یک روز بیشتر از ما استراحت کرده و از نظر فیزیکی در شرایط خوبی است و فوتبال ماشینی بازی می‌کند. این مسابقه، بازی راحتی برای ما نخواهد بود. باید انرژی بیشتری نسبت به بازی‌های قبل صرف کنیم تا پیروز بازی شویم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: فوتبال بالا و پایین دارد. ممکن است ما در شروع بازی گل بزنیم یا گل بخوریم، اما تجربه گل خوردن را هم قبلاً داشته ایم. این اتفاق در لیگ قهرمانان آسیا نبوده، اما در لیگ ایران ما ۱۰ نفره بودیم، گل خوردیم و با اختلاف ۲ گل هم عقب افتادیم، اما توانستیم بازی را با سه گل ببریم. درست است تجربه این موضوع را در لیگ قهرمانان نداشته ایم، اما بازیکنان ما قبلا این مسئله را ثابت کرده اند. از نظر ذهنی باید آمادگی هر اتفاقی را داشته باشیم.
گل محمدی افزود: مسائل فیزیکی و خستگی بخشی از فوتبال است، اما مسائل روحی، روانی و انگیزشی بخش مهم تر است. اینکه نتایج گذشته تضمینی برای نتایج آینده و برد‌های تیم حریف دلیلی برای برنده شدن آن‌ها باشد، یک نتیجه‌گیری اشتباه است.
او در پایان گفت: ما به معنای واقعی یک تیم هستیم و با هم می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم. هیچوقت از بردن خسته نمی‌شویم، چون انگیزه‌های متفاوتی داریم. میلیون‌ها هوادار داریم. همانطور که عالیشاه گفت دعای آن‌ها پشت سرما است و به ما انرژی می‌دهند. امیدوارم دل آن‌ها را شاد کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین