گل محمدی: حق بازیکنان‌مان بود که به فینال برسند / قطعا کار سختی مقابل النصر خواهیم داشت

بازیکنان ما شایسته بهترین‌ها هستند

گل محمدی: حق بازیکنان‌مان بود که به فینال برسند / قطعا کار سختی مقابل النصر خواهیم داشت

گل محمدی: حق بازیکنان‌مان بود که به فینال برسند / قطعا کار سختی مقابل النصر خواهیم داشت
10 مهر 1399, 07:42 / کد خبر:739352
سرمربی تیم پرسپولیس تهران درباره دیدار مقابل پاختاکور و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.
تیم پرسپولیس در دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکتور ازبکستان رفت و با نتیجه دو بر صفر به برتری دست پیدا کرد.
یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از این مسابقه درباره بازی گفت: بازی خیلی مهمی را بردیم. توانستیم به مرحله فینال غرب آسیا برویم. از این بابت خوشحال هستیم. بازی خوبی در مجموع برای ما بود. بازی را خوب شروع کردیم. حریف 10 نفره شد و ما توانستیم راحت تر و با گردش توپ و سرعت دادن به بازی به گل های خوبی دست پیدا کنیم.
او ادامه داد: در مجموع اتفاقاتی خوبی افتاد. باید از بازیکنان بابت این همه جان فشانی تشکر کنم. بابت ایثار و از خودگذشتگی شان تشکر کنم و حق شان بود که به فینال غرب برسند و انشاالله در نهایت به فینال آسیا راه پیدا کنیم. این برد را به هواداران تقدیم می کنیم که همیشه انرژی مثبت می دهند و وجودشان را در کنار خودمان حس می کنیم. از اینکه آنها خوشحال هستند خوشنود شدیم و انشاالله بتوانیم به هدفی که داریم برسیم.
وی درباره راز گلزنی موفق تیمش در این مسابقات گفت: ما برای هدف مان می‌جنگیم، برای هواداران و برای اهداف بزرگی که داریم. برای خوشحالی آنها بازیکنان از جان مایه می‌گذارند و ایثار و از خودگذشتگی می‌کنند. فکر می‌کنم تنها راز آن همین باشد. این بازیکنان شایسته بهترین‌ها هستند و خودم شخصا به آنها افتخار می‌کنم و انشاالله این روند را ادامه دهیم.
سرمربی سرخپوشان در واکنش به سوال دیگری درباره راز عدم دریافت گل توسط تیمش نیز اینطور پاسخ داد: ما هدف اصلی مان در تمام بازی‌ها این است که از دروازه مان محافظت کنیم و دفاع تیمی خوبی داشته باشیم. تیمی که خوب دفاع می‌کند و گل نمی‌خورد احتمال بردش زیاد است. بچه‌ها واقعا انرژی خوبی می‌گذارند و کارهای بحث دفاعی را به خوبی اجرا می‌کنند. تمرکزی که بازیکنان برای بردن و گل نخوردن دارند زیاد است. این اصلی است که باید در فوتبال رعایت شود و بازیکنان ما به خوبی آن را انجام می دهند.
گل محمدی در واکنش به سوالی درباره اینکه اخراج بازیکن حریف به سود این تیم تمام شده و آیا در بازی بعدی اگر این اتفاق نیفتد کار برای آنها دشوار خواهد شد، گفت: النصر تیم خوبی نشان داده و با لیاقت به فینال رسیده است. آنها در هر صورت تیم خیلی خوبی هستند از نظر تاکتیکی هستند. قطعا کار ما سخت خواهد بود. انشاالله بتوانیم مانند بازی امشب و گذشته خوب بازی کنیم. انشاالله به هدف خودمان برسیم و بازی آخر را با پیروزی تمام کنیم. می دانیم کار راحت نیست و سختی خود را دارد. باید ریکاوری خوبی داشته باشیم و حریف را آنالیز کنیم. چیزی که مهم است نگه داشتن هدف بزرگ ماست که برای آن از انگیزه زیادی برخوردار هستیم.
سرمربی پرسپولیس درباره تغییرات سرخپوشان در این دوره و اینکه بازیکنان جدید از تیم‌هایی آمدند که شاید به بزرگی پرسپولیس نبودند، اینطور پاسخ داد: ما تغییراتی داشتیم و خیلی دوست داشتیم که با تمام بازیکنانی که فصل را تمام کردیم کار را ادامه دهیم ولی در هر صورت تصمیماتی گرفته شد که از تیم بروند یا نتوانستیم با آنها تمدید کنیم. مشکلاتی بود اما فکر کنم بازیکنان جدید که به تیم اضافه شدند، با بازیکنان قدیمی خوب هماهنگ شدند. همه آنها در این راستا که به تیم بزرگی آمدند و در راستای هدف بزرگ انجام وظیفه می‌کنند، قدم برمی‌دارند و فکر می‌کنم هماهنگی خوبی که بین بازیکنان قدیمی و جدید به وجود آمده و از نظر روحی روانی قطعا به خوبی همدیگر را پذیرفته و رفاقت خوبی بین آنها شکل گرفته، شاید مساله اصلی همین باشد. من از همه بازیکنان تشکر می‌کنم و خیلی زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند تا دل هواداران را شاد کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، شماره 3923 ؛ 10 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین