زمان بازگشت حجاج اصفهانی مشخص شد
0 -

زمان بازگشت حجاج اصفهانی مشخص شد

زمان بازگشت حجاج اصفهانی مشخص شد
24 مرداد 1398, 13:10 / کد خبر:74009
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: حجاج اصفهانی در ۳۲ پرواز از ۲۸ مردادماه تا ۱۶ شهریور وارد اصفهان می‌شوند.

غلامعلی زاهدی در گفت‌وگو با ایمنا در خصوص زمان بازگشت حجاج اصفهانی اظهار کرد: اولین پرواز حجاج اصفهانی از ۲۸ مردادماه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بازگشت حجاج تا ۱۶ شهریورماه ادامه دارد، افزود: بازگشت کاروان‌های مدینه بعد اصفهان تا ۳۱ مرداد خواهد بود همچنین مجددا از ۱۴ شهریور تا ۱۶ شهریور کاروان‌های مدینه قبل بازگشت خواهند داشت.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان با بیان اینکه در بازگشت ۳۲ پرواز داریم، تصریح کرد: تعداد مجموع حجاج دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری هفت هزار و ۶۹۵ نفر است که آمار حجاج اصفهانی به تفکیک هفت هزار و ۲۵۶ نفر است و حدود ۴۰۰ نفر از حجاج از استان چهارمحال و بختیاری و مابقی عوامل اجرایی و پزشکان کاروان هستند.

وی در خصوص وضعیت حجاج اصفهانی گفت: امسال مشکل خاصی در حج نداشتیم و تا این لحظه همه حجاج ایرانی در سلامت کامل به سر می‌برند.

زاهدی با اشاره به اعزام حجاج از دو فرودگاه افزود: کاروان‌های مدینه بعد از فرودگاه مدینه و کاروان‌های مدینه قبل از فرودگاه جده وارد اصفهان خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه هماهنگی‌های با فرودگاه اصفهان انجام شده است، اظهار کرد: تاریخ بازگشت همه حجاج به کاروان‌ها اعلام شده است و همه آنها در تاریخ‌های مقرر وارد اصفهان خواهند شد.

لازم به ذکر است که خانواده‌های حجاج می‌توانند با مراجعه به سایت حج هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به نشانی haj.iranair.com و با وارد کردن نام حاجی یا شماره کاروان، اطلاعات مربوط به ساعت و روز بازگشت پرواز حجاج را دریافت کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3612 ؛ 30 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین