میدان نقش جهان،پاتوق بازی های بومی و محلی شد
0 -

میدان نقش جهان،پاتوق بازی های بومی و محلی شد

میدان نقش جهان،پاتوق بازی های بومی و محلی شد
24 مرداد 1398, 13:25 / کد خبر:74010
معاون ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: در روز عید غدیر بیش از 450 نوع بازی با حضور 600 نفر عوامل اجرایی در میدان نقش جهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان،حبیب اله ناظریان با اشاره به برنامه های تابستانی این معاونت، گفت: برنامه ریزی برنامه های اوقات فراغت از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به معاونت ورزشی و تفریحی این سازمان محول شد که با اجرای بازی ها و برنامه های میدانی و برگزاری رویدادهای خاص برای شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان به همراه خانواده‌ها از اوایل تابستان آغاز شد و همچنان با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده‌ها و فرزندان آنان درحال برگزاری است.

معاون ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه برنامه های تابستانه هر هفته در پارک‌ها و خیابان‌های مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان در حال اجرا است، افزود: ویژه برنامه "تاب‌ستانه" با همکاری معاونت های زیر مجموعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان طرحی با محوریت کودک و نونهال به انضمام خانواده تهیه شد که با همکاری صد درصد مناطق پانزده گانه هرهفته در یکی از این منطقه ها در حال برگزار بوده که تاکنون 9 برنامه برگزار شده است.

ناظریان با بیان اینکه برنامه تابستانه در راستای شهر فعال و شهروند شاد درنظرگرفته شده است، گفت: برنامه تابستانه با حضور حدود 300 نفر به عنوان عوامل اجرایی برگزار می شود که در آن بیش از 150 بازی بومی محلی و ابداعی و هر بازی با نظارت یک مربی اجرا می شود.

وی اظهار داشت: برنامه ویژه ای برای تابستان شهروندان همزمان با عید غدیر  برنامه ریزی شده که 29 مردادماه در منطقه سه شهرداری میدان نقش جهان با بیش از 450 نوع بازی و با حضور600 نفر به عنوان عوامل اجرایی برگزار خواهد شد.

وی افزود: بازی های بومی محلی، طناب کشی، ابربازی های چوبی برای کودکان، بازی های فکری و حرکتی، ورزشی پینگ پنگ، فوتبال دستی، ابروالیبال، آب بازی که بسیار برای کودکان مفرح است، انواع و اقسام بازیهای گروهی، خیمه شب بازی، بازی عروسکی، عروسک درخُمره. تئاتر خیابانی با تم شهدای جنگ تحمیلی و ... از جمله بازی های در نظر گرفته شده است.

معاون ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: ازسوی حوزه اداره همگانی و محلات این سازمان نیز ایستگاه های صبحگاهی و عصرگاهی راه اندازی شده که خانواده ها و به ویژه بانوان می توانند از این ایستگاه ها استفاده کنند که یکی از برنامه های مربوط به ایستگاه های عصرگاهی، اختصاص ورزش اسکیت ویژه دختران و بانوان است که ابتدا به صورت رایگان و درحال حاضر با 40 درصد تخفیف در زمین های اختصاصی شهرداری اصفهان و با حضور مربی برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، شماره ؛ 31 مرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین