اولیایی: استقلال و هیچ باشگاه دیگری هنوز مجوز حرفه‌ای نگرفتند

اولیایی: استقلال و هیچ باشگاه دیگری هنوز مجوز حرفه‌ای نگرفتند

اولیایی: استقلال و هیچ باشگاه دیگری هنوز مجوز حرفه‌ای نگرفتند
20 مهر 1399, 07:39 / کد خبر:740330
سخنگوی کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های فوتبال گفت: نه استقلال و نه هیچ باشگاه دیگری هنوز مجوز حرفه‌ای خود را برای فصل آینده دریافت نکرده‌اند.
سید کاظم اولیایی عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای تیم‌های لیگ برتری و سخنگوی این کمیته  اظهار داشت: نه استقلال و نه هیچ یک از باشگاه‌های دیگر هنوز مجوز حرفه‌ای فصل جدید خود را دریافت نکرده‌اند و البته هیچ باشگاهی هم مدارکش رد نشده است.
وی اضافه کرد: برخی از آقایان در اظهارات خود در صدا و سیما عنوان داشته‌اند که مجوز حرفه‌ای باشگاه خود را دریافت کرده‌اند که این از کم اطلاعی آنهاست و بعضی جاها هم خوانده‌ام که مجوز حرفه‌ای فلان باشگاه مورد تایید قرار نگرفت که این هم شیطنت است. 
سخنگوی کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها تصریح کرد: تاکنون تنها مدارک باشگاه‌ها با نظارت این کمیته برای فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده است و در یک نقص گیری، کمبود مدارک به باشگاه‌ها بیان شده و مدارکی که مورد نیاز بود نیز مجددا ارسال گردید.
اولیایی خاطرنشان ساخت: هنوز فرایند صدور مجوز حرفه‌ای سازی در حال انجام است و فرصت بررسی وصدور مجوز  یا عدم صدور، برای دپارتمان صدور مجوز و کمیته های مربوطه باقی است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 22 فروردین ۱۴۰۰، شماره 4043 ؛ 22 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 22 فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین