بازی با گیتی پسند سخت است
0 -

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری

بازی با گیتی پسند سخت است

بازی با گیتی پسند سخت است
25 مرداد 1398, 20:10 / کد خبر:74037
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با سخت خواندن بازی ایکس در مقابل گیتی پسند گفت: با توجه به کیفیت و سطح بازیکنان تیم گیتی پسند بازی در مقابل این تیم بسیار سخت و با فشار زیادی همراه بود.
به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، رضا لک پس از تساوی تیمش در برابر گیتی پسند در هفته اول لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: بازی سخت و سنگینی را در مقابل گیتی پسند داشتیم. تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه است که متاسفانه اشتباهات بازیکنان جوان و کم تجربه ما در این بازی برایمان کمی گران تمام شد.
وی افزود: بازیکنان تیم گیتی پسند بسیار حرفه ای و با کیفیت هستند و در مجموع بازی کردن مقابل این تیم بسیار سخت است. در تمام طول بازی سعی کردیم بر اساس برنامه ای که داشتیم بازی کنیم با تلاشی که بازیکنان انجام دادند، توانستیم گل های که از روی اشتباهات فردی دریافت کرده بودیم را جبران کنیم.
سرمربی تیم شهروند ساری ادامه داد: نتوانستیم در نقل و انتقالات بازیکنان خوبی را به خدمت بگیریم. هر اتفاقی که برای این بازی پیش بینی کرده بودیم در این بازی رخ داد. در هر دو نیمه دوندگی زیادی کردیم اما به خوبی توانستیم جبران کنیم و به تساوی رسیدیم.
وی تصریح کرد: حتی می توانستیم پیروز هم باشیم. داور هم در این دیدار در جاهایی عدالت را رعایت نکرد. به دلیل اتفاقاتی که رخ داد بازی توقف های زیادی داشت و این مسأله برای تیمی مثل ما که بازیکنان بی تجربه دارد و نیاز به تمرکز دارند خوب نبود.
لک تاکید کرد: به هر جهت مسئولان برگزار کننده مسابقات باید بتوانند این گونه مسائل را مدیریت و کنترل کنند تا تیم ها ازاین جهت آسیب نبینند. خیلی دوست داشتیم ۳ امتیاز بازی را به دست آوریم که این گونه نشد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3613 ؛ 31 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین