حدادی‌فر: ذوب‌آهن برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان دارد
0 -

حدادی‌فر: ذوب‌آهن برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان دارد

حدادی‌فر: ذوب‌آهن برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان دارد
26 مرداد 1398, 15:06 / کد خبر:74059
قاسم حدادی فر ضمن بیان آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب آهن در آستانه شروع لیگ برتر فوتبال، صحبت هایی را درباره باخت این تیم مقابل الاتحاد عربستان مطرح کرد.
مشروح گفتگوی حدادی فر با مهر در ادامه می آید:

* زمان زیادی تا شروع لیگ برتر باقی نمانده است. ذوب آهن چقدر برای شروع پرقدرت در لیگ آماده است؟

- به طور کلی دوست داشتیم قبل از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر شروع شود تا حداقل در کوران مسابقات و آمادگی کامل به آسیا برویم که اینطور نشد. در نهایت اگر استانداردهای مدنظر فدراسیون فوتبال پیاده شود، به نفع فوتبال است. ما هم این هفته با سایپا بازی داریم. دو بازی خوب با الاتحاد عربستان انجام داده ایم که برای آماده سازی تیم خوب بود. ان شاءالله با شرایط خوبی وارد لیگ می شویم.

* در بازی با الاتحاد ناهماهنگی های زیادی در تیم ذوب آهن دیده می شد. فکر می کنید رفع این مشکلات چقدر زمان می خواهد؟

 در پایان فصل گذشته سه، چهار بازیکن تاثیرگذار که مدت زیادی در ذوب آهن بازی می کردند از تیممان جدا شدند. نفرات خوبی به جای آنها به تیم آمدند اما نیاز به زمان داریم. بازیکنان خارجی ما باید با نفرات دیگر هماهنگ شوند. چند بازیکن مصدوم هم داریم که به تیم ملحق خواهند شد. هرچه زمان هماهنگی کوتاهتر باشد، به نفع ما است.

* محمدباقر صادقی در بازی برگشت با الاتحاد اشتباهی را مرتکب و حتی انتقاداتی به وی مطرح شد. آیا بعد از بازی صحبت خاصی با این بازیکن داشتید؟

 اگر صادقی نبود در نیمه اول سه گل خورده بودیم. برابر الاتحاد، روزِ خوب صادقی بود. اتفاقی هم که برای او افتاد ممکن است برای هر بازیکنی رخ بدهد. اگر صادقی اشتباهی کرده، مقصر تمام بازیکنان هستند از نوک حمله گرفته تا بازیکنان نیمکت نشین و سکونشین. همه ما یک تیم هستیم. به صادقی اطمینان کامل داریم و می دانیم که در مسابقات بعدی جبران می کند. بازهم می گویم اگر اشتباهی بوده اول از خود من بوده و تمام بازیکنان را شامل می شود.

* سازمان لیگ اعلام کرده ورزشگاه فولادشهر اصفهان شرایط میزبانی از بازی های ذوب آهن را ندارد. آیا اطلاعات جدیدی درباره شرایط میزبانی دارید؟

 من هم این خبر را در رسانه ها خواندم ولی گویا قول داده اند که تا آخر هفته، ورزشگاه آماده شود.

* بحثی هم مبنی بر احتمال آسیایی شدن ذوب آهن در صورت رد مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس از سوی AFC مطرح شده است. ذوب آهن چقدر این بحث را دنبال می کند؟

 این خبر را هم در رسانه ها خواندم. مسلما آسیایی شدن حق تیم هایی که نتیجه گرفته اند و سهمیه را از آن خود کرده اند. ان شاءالله که مشکل آنها حل شود ولی اگر نشد ما هم دوست داریم در آسیا باشیم. در کل حق و اولویت با همان باشگاه هایی است که سهمیه را کسب کرده اند.

* و حرف پایانی شما؟

- از تماشاگران تیم ذوب آهن تشکر می کنم. دوست دارم آنها مثل گذشته پشت تیمشان باشند. هدفمان این بود که به مرحله یک چهارم نهایی آسیا صعود کنیم. ان شاءالله بار دیگر که آسیایی شدیم به این هدف می رسیم.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3613 ؛ 31 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین