اکران گزیده فیلم های جشنواره فیلم کودک و نوجوان در ۳۳ شهر کشور
0 -

اکران گزیده فیلم های جشنواره فیلم کودک و نوجوان در ۳۳ شهر کشور

اکران گزیده فیلم های جشنواره فیلم کودک و نوجوان در ۳۳ شهر کشور
26 مرداد 1398, 17:45 / کد خبر:74068
دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان گفت: اکران گزیده فیلم های سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در ۳۳ شهر کشور انجام می شود.

علیرضا تابش در گفت و گو با مهر، اظهار داشت: استقبال از پیش خرید بلیت سینماها برای جشنواره کودک نشان از جشنواره ای پویا دارد، در سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان با هفتعنوان فیلم بلند سینمایی، ۹ عنوان پویانمایی بلند و ۱۰ عنوان فیلم کوتاه داستانی به مدت یک هفته میزبان علاقه مندان سینمای کودک و نوجوان هستیم.

وی افزود: ۱۲ عنوان فیلم پویانمایی و  هفت فیلم کودک قدیمی مرمت شده که از فیلم های مهم تاریخ سینمای کودک و نوجوان است در سالن های سینمای اصفهان به اکران در می آید. 

دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان با بیان اینکه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ در پردیس هنر اصفهان پنج فیلم خاطره انگیز و موزیکال به صورت رایگان به اکران در می آید، تصریح کرد: ۳۶ در بخش مسابقه بین الملل ۸۶ عنوان فیلم به اکران درمی آید و در مجموع فیلم های به نمایش در آمده در سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان به ۱۸۲ عنوان می رسد.

اکران ۱۴۳ فیلم در مناطق سیل زده و محروم کشور

وی با اشاره به شعار جشنواره امسال یعنی «رویای کودکان سیل زده را بسازیم»، بیان داشت: ۱۴۳ فیلم خاطره انگیز در مناطق سیل زده و محروم کشور به اکران در می آید که هموطنان در نقاط مختلف کشورمان در کنار مردم اصفهان می توانند به تماشای فیلم های کودکان و نوجوانان بنشینند.

تابش تصریح کرد: رویداد مهم دیگر که همزمان با جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان برگزار می شود، اکران گزیده فیلم های سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در ۳۴ سالن از ۳۳ شهر کشور است تا هموطنان علاقه مند به سینمای کودک و نوجوان از فرصت جشنواره بهره مند شوند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3611 ؛ 28 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین