موفقیت مجدد گروه اقتصادی روزنامه اصفهان امروز
0 -

موفقیت مجدد گروه اقتصادی روزنامه اصفهان امروز

موفقیت مجدد گروه اقتصادی روزنامه اصفهان امروز
26 مرداد 1398, 16:29 / کد خبر:74076
گروه اقتصادی روزنامه اصفهان امروز در جشنواره یک خبر خوب، موفق به کسب رتبه‌های برتر استان اصفهان شدند.

مراسم اختتامیه مسابقه یک خبر خوب همزمان با برگزاری آیین بزرگداشت روز خبرنگار در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان و با حضور مردم، مسئولان و اصحاب رسانه برگزار شد.

در این آئین، «احمدرضا منزه»، دبیر اقتصادی روزنامه اصفهان امروز با اثری در زمینه فعالیت استارتاپ‌ها موفق به کسب جایگاه برتر شد.

«محمد منزه»، خبرنگار روزنامه اصفهان امروز نیز با اثری در خصوص فعالیت مجدد پلی اکریل توانست جایگاه برتر در این بخش را کسب کند.

این برای چندمین سال متوالی است که دبیر و خبرنگاران گروه اقتصادی روزنامه اصفهان امروز، موفق به کسب جایگاه‌های برتر در جشنواره‌های رسانه‌ای استانی، ملی و بین‌المللی می‌شوند.

این جشنواره به همت انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان اصفهان و در جهت تشویق اصحاب رسانه برای تولید اثرات امیدآفرین و همچنین گسترش نشاط اجتماعی برگزار شد.

روزنامه اصفهان امروز در حال حاضر و بر اساس آخرین رتبه‌بندی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جایگاه نخست روزنامه‌های محلی و استانی سراسر کشور قرار دارد، رتبه هشتم در میان روزنامه‌های خصوصی کشور و رتبه 16 در بین 180 روزنامه کشور از دیگر موفقیت‌های این روزنامه به شمار می‌رود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3613 ؛ 31 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین