فعالیت 4 هزار سازمان مردم نهاد در اصفهان
0 -

فعالیت 4 هزار سازمان مردم نهاد در اصفهان

فعالیت 4 هزار سازمان مردم نهاد در اصفهان
27 مرداد 1398, 11:25 / کد خبر:74089
مدیرکل امور اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در کشور 17 هزار تشکل و سازمان مردم نهاد داریم، همچنین قریب به 4 هزار تشکل و سازمان مردم نهاد هم در استان اصفهان داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سید محسن سجاد صبح امروز با حضور در نودمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان اظهار کرد: تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی زبده همه ادیان هستند، سازمان‌های مردم نهاد در کشورهایی که داعیه دموکراسی یا به تعبیر ما مردم‌سالاری دینی دارند کمک حال دولت و پل ارتباطی بین مردم و دولت هستند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری اصفهان افزود: در کشور 17 هزار تشکل و سازمان مردم نهاد داریم، البته گرفتن آمار از این تشکل‌ها به دلیل سیال بودن کار سختی است، همچنین قریب به 4 هزار تشکل و سازمان مردم نهاد هم در استان اصفهان داریم.

وی با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم نهاد فعالیت‌های دامنه داری را به جامعه ارائه می‌دهند، گفت: کمیت کار مهم نیست بلکه کیفیت کار اهمیت دارد، سازمان‌مند بودن تشکل‌ها و سمن‌ها اهمیت دارد که طبق قانون کشوری و استانی عمل کنند، در این راستا با تعامل خوبی که با حوزه معاونت اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان داشتیم، 4 دفتر تسهیل گری را ایجاد کردیم، همچنین قرار است 4 دفتر تسهیل گری دیگر را نیز در مناطقی که آسیب‌های اجتماعی ظهور و بروز بیشتری دارد افتتاح کنیم.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3611 ؛ 28 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین