تکذیب جریمه کرونایی در پمپ بنزین‌ها| تشدید تردد در شهر پیرو برخی تصمیمات دولت

تکذیب جریمه کرونایی در پمپ بنزین‌ها| تشدید تردد در شهر پیرو برخی تصمیمات دولت

تکذیب جریمه کرونایی در پمپ بنزین‌ها| تشدید تردد در شهر پیرو برخی تصمیمات دولت
27 مهر 1399, 11:57 / کد خبر:741117
رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت کشور ضمن رد جریمه مالکان خودرو پیرو رعایت نکردن نکات بهداشتی، گفت: برخی از تصمیمات دولت باعث تشدید تردد در شهر شده است و نمی‌توان تمام مسئولیت را تنها متوجه مردم کرد.
ناصر رئیسی‌فرد، با اشاره به میزان مصرف بنزین در تعطیلات روز‌های گذشته اظهار کرد: میزان مصرف بنزین در روز‌های گذشته ۲۵ درصد کاهش داشته و نسبت به روز‌های قبل از کرونا تا ۴۰ درصد کاهش مصرف قابل مشاهده است و با وجود ترافیک سنگین در محور‌های شمالی می‌توان در مجموع گفت که میزان مصرف کاهش داشته است.

رئیس کانون جایگاه داران کشور تصریح کرد: با وجود عدم حمایت دولت و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی صاحبان جایگاه‌های سوخت به منظور رعایت مسئولیت اجتماعی خود اقدام به تهیه دستکش‌های یکبار مصرف و مواد ضدعفونی کننده در جایگاه سوخت سوخت کرده اند، اما همکاری مردم در این زمینه چندان مناسب نیست و بعضا شاهد رها کردن دستکش یکبار مصرف پس از سوختگیری از توسط مالک خودرو در جایگاه هستیم.

وی افزود: جریمه افراد در زمان سوخت‌گیری در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی با استفاده از دوربین‌های جایگاه داران، شایعه‌ای خنده دار است و این موضوع صحت ندارد، دوربین‌های جایگاه داران برای مدیریت صحیح واحد استفاده می‌شود و به هیچ شبکه دیگری متصل نیست و تاکنون بخشنامه‌ای به این واحدها اعلام نشده است.

رئیسی فرد بیان کرد: برخی از تصمیمات دولت باعث تشدید تردد در شهر شده است و نمی‌توان تمام مسئولیت را تنها متوجه مردم کرد و بسیاری از مردم به دلیل نگرانی از جریمه‌های موجود اقدام به خدمات رسانی در واحد‌های خود می‌کنند.

رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت اظهار کرد: اجرای پروتکل‌های بهداشتی، تامین دستکش و مواد ضدعفونی کننده هزینه زیادی را به جایگاه داران تحمیل کرده است و با وجود زیان انباشت فعالان این حوزه تصمیم در خصوص افزایش نرخ کارمزد و حمایت از جایگاه داران صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: با شیوع بیماری کرونا و افزایش هزینه ها حدود ۸۰ درصد جایگاه داران با زیان مواجه هستند و نیاز است دولت در این خصوص تصمیمی ویژه‌ای اتخاذ کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، شماره 3923 ؛ 10 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین