خلیل‌زاده: اسکوچیچ مربی پرکاری است

خلیل‌زاده: اسکوچیچ مربی پرکاری است

خلیل‌زاده: اسکوچیچ مربی پرکاری است
27 مهر 1399, 12:48 / کد خبر:741128
مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اسکوچیچ مربی پرکاری است، او و دستیارانش از صبح تا شب کار می‌کنند و همه دغدغه‌شان موفقیت تیم ملی است.
شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم ملی درباره برپایی اردوی مهرماه تیم ملی گفت: قبل از هر چیز از فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم که در شرایط شیوع گسترده ویروس کرونا اردوی خوبی را برگزار کرد. این اردو با پیروزی تیم ملی مقابل ازبکستان همراه شد. خدا را شکر با صحبت‌های کادرفنی بازی خوبی هم در تاشکند انجام دادیم و به پیروزی رسیدیم. این در حالی است که ازبکستان حریف سرسختی برای تیم ملی است و شکست این تیم در تاشکند نتیجه خوبی است.
وی ادامه داد: بعد از آن هم اردوی ترکیه را داشتیم که به رغم لغو دیدار دوستانه با مالی، تمرینات بسیار خوبی را برای‌مان به همراه داشت. فکر می‌کنم اردوی مهرماه فرصت بسیار مناسبی بود که کادرفنی شناخت بیشتری از بازیکنان به دست بیاورد.
مدافع تیم ملی خاطرنشان کرد: یک نکته مهم درباره اسکوچیچ پرکاری اوست. او و کادرش واقعا از صبح تا آخر شب کار می‌کنند و همه دغدغه‌شان موفقیت تیم ملی است. امیدوارم با تلاش مربیان و بازیکنان مزد زحمات‌مان را با صعود به جام جهانی بگیریم. در حال حاضر جو تیم ملی بسیار عالی است و با این وضعیت شناخت کادرفنی هم از بازیکنان بیشتر و بیشتر خواهد شد.
خلیل‌زاده درباره حضورش در تیم ملی گفت: آرزوی هربازیکنی است که بتواند پیراهن تیم ملی را برتن کند. از اسکوچیچ که به من اعتماد کرد تشکر می‌کنم.امیدوارم با همه وجود بتوانم برای تیم ملی بازی کنم و پاسخ اعتماد کادرفنی را بدهم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین