حسن یزدانی: به دنبال قهرمانی در مسابقات پیش رو هستم

خروج از اردو ممنوع است

حسن یزدانی: به دنبال قهرمانی در مسابقات پیش رو هستم

حسن یزدانی: به دنبال قهرمانی در مسابقات پیش رو هستم
27 مهر 1399, 13:47 / کد خبر:741133
قهرمان المپیک گفت: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا در مسابقات پیش رو به عنوان قهرمانی برسم.
حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای المپیک و جهان با بیان این مطلب افزود: از اینکه دوباره در خانه کشتی و اردو‌های تیم ملی حاضر شدم خوشحال هستم.
وی ادامه داد: به خاطر شیوع ویروس کرونا، کشتی ۷ ماه تعطیل بود و ما به صورت انفرادی تمرینات خود را انجام می‌دادیم، خوشبختانه در شرایط آمادگی جسمانی و فنی خوبی قرار دارم و امیدوارم در این مدت کوتاه تا رقابت‌های جهانی نیز زیر نظر کادر فنی به آمادگی کامل برسم.
یزدانی در مورد برگزاری رقابت‌های لیگ گفت: لیگ کمک خوبی به کشتی گیران جه از لحاظ مالی و چه از لحاظ آمادگی حضور در مسابقات کرد و من نیز با برگزاری یک مسابقه شرایط خود را سنجیدم.
وی افزود: سوت مسابقه باعث می‌شود که کشتی گیر ۲۰ روز جلو بیافتد و برگزاری مبارزه و سرشاخ شدن با حریفان، در آماده سازی یک کشتی گیر بسیار مؤثر است.
دارنده مدال طلای المپیک در مورد شرایط برگزاری اردو تصریح کرد: فدراسیون همه شرایط را برای ما مهیا کرده و ما با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و به صورت قرنطینه به تمرینات خود می‌پردازیم و هیچ کس حق خروج از اردو را ندارد.
آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم در پایان خاطرنشان کرد: هدفی جزء قهرمانی در مسابقات پیش رو ندارم و تمام تلاش خود را در این راه خواهم کرد و از مردم عزیز ایران می‌خواهم که برای موفقیت کشتی گیران در عرصه‌های پیش رو دعا کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، شماره 3923 ؛ 10 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین