افزایش انضباط شهری در آستانه جشنواره سی و دوم
0 -

افزایش انضباط شهری در آستانه جشنواره سی و دوم

افزایش انضباط شهری در آستانه جشنواره سی و دوم
28 مرداد 1398, 09:15 / کد خبر:74122
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: در آستانه برگزاری سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، انضباط شهری در اصفهان با اتخاذ تدابیر ویژه افزایش پیدا خواهد کرد.

حسن محمدحسینی در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: باتوجه به اینکه «باغ غدیر» محل برگزاری آیین افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان است، کنترل محوطه این مکان و برقراری انضباط شهری با فعالیت‌های نیروهای مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: در تمامی میادین و خیابان‌ها، مسیرهای حاشیه رودخانه زاینده‌رود و اماکن تاریخی همچنین مراکز تفریحی شهر طرح‌های ویژه‌ای اجرا خواهد شد تا اصفهان بتواند میزبان خوبی برای مسافران و میهمانان جشنواره باشد.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان ادامه داد: حدود ۶۰۰ نفر نیرو در اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان، مناطق و بخش ناژوان مشغول به فعالیت هستند که عملکرد آنها به صورت روزانه بررسی و نظارت می‌شود.

وی با بیان اینکه نظم و انضباط، نوع برخورد و رفتار نیروهای این اداره با شهروندان از سوی بازرسان تحلیل و بررسی می‌شود، گفت: کارکنان خط مقدم و رکن مهم اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری هستند؛ از این رو سعی شده با برگزاری کلاس‌های آموزشی و گفت‌وگو با برخی کارمندان، تغییراتی را برای هرچه بهتر کردن عملکرد نیروها آنان در خصوص رفع تخلفات شهری اعمال کنیم.

محمدحسینی گفت: در مناطق و بخش‌های مختلف اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان، ناظران و بازرسانی به صورت محسوس و نامحسوس نوع فعالیت این افراد را رصد می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3611 ؛ 28 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین