سریال "ویلا" آبان‌ماه کلید می‌خورد

سریال "ویلا" آبان‌ماه کلید می‌خورد

سریال "ویلا" آبان‌ماه کلید می‌خورد
28 مهر 1399, 11:40 / کد خبر:741277
سریال "ویلا" با پیگیری‌هایی که شده است، با ادامه مراحل پیش‌تولید، انتخاب بازیگران و فراهم کردن مقدمات تولید، آبان‌ماه در شمال کشور کلید می‌خورد.
 سریال تلویزیونی "ویلا" به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی مهران مهام روزهای پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد. قرار بود در اواخر مهرماه،‌ تولید آغاز شود اما بنابر پیگیری‌هایی که شده است گروه در حال آماده‌سازی مقدمات تولید، نگارش فیلمنامه و انتخاب بازیگران‌ است. البته تاکنون مرجانه گلچین، حمید لولایی،‌ هدایت هاشمی و علی صبوری حضورشان قطعی شده و قرار است بازیگران دیگری هم به گروه اضافه شوند و احتمالاً به هنگام شروعِ‌ تولید، جزئیات دیگر رسانه‌ای می‌شود. 
حمید لولایی شخصیت اصلی داستان "ویلا" خواهد بود. گروه با آماده شدن مقدمات کار و پایانِ پیش‌تولید به شمال کشور خواهند رفت و بخش‌های اصلی سریال در لوکیشن‌های آن مناطق فیلمبرداری خواهد شد. البته لوکیشن‌ها و ماجراهایی هم در تهران وجود دارد که بعد از پایان فیلمبرداری در شمال کشور، بازیگران و عواملِ "ویلا" به تهران می‌آیند و صحنه‌های پایانی گرفته می‌شود.
دغدغه‌های عوامل کار این است که تولید را بتوانند هرچه زودتر آغاز کنند و به سردی هوا برنخورند که کار در شمال به مراتب سخت‌تر می‌شود. هنوز زمان پخش این سریال مشخص نیست؛ هم می‌توان به جهت کمدی بودن و فضای سریال روی نوروزی شدنِ "ویلا" حساب باز کرد و هم بنابر صحبت‌هایی که وجود دارد تا پایان سال به آنتن شبکه سه سیما برسد. 
"ویلا" کمدی رئال است، مشکلات اقتصادی آدم‌هایی را نشان می‌دهد که در لحظه زندگی می‌کنند. نمونه‌هایی از این شخصیت‌ها در جامعه وجود دارند که از ترس فردای‌شان با گرفتاری و مشقّت زندگی می‌کنند. طرح اولیه این سریال درباره کارمندی بود که برای تعطیلات نوروز به شمال کشور می‌رود و در آنجا وارد ماجراهایی می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، شماره 3945 ؛ 06 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین