طباطبایی: بسکتبال ایران می‌تواند جزو ۱۰ تیم برتر جهان باشد

به اهداف همیشگی خود رسیده‌ایم

طباطبایی: بسکتبال ایران می‌تواند جزو ۱۰ تیم برتر جهان باشد

طباطبایی: بسکتبال ایران می‌تواند جزو ۱۰ تیم برتر جهان باشد
29 مهر 1399, 11:53 / کد خبر:741377
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: تیم ملی می‌تواند جزو ۸ یا ۱۰ تیم برتر جهان باشد به شرطی که برنامه‌ریزی داشته باشیم و با برنامه پیش برویم.
رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال ایران در نشست هماهنگی لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: حضور در جام جهانی و المپیک، اهداف همیشگی بسکتبال ایران بوده که ما در 2 سال گذشته به آن رسیده‌ایم. یعنی در حال حاضر ما مدال طلا در کارنامه خود داریم.
طباطبایی ادامه داد: افتخارات بسکتبال به خاطر زحمات باشگاه‌ها بوده و فدراسیون علاقمند است که رابطه بین باشگاه‌ها و فدراسیون به صورت مستقیم باشد نه از طریق رسانه‌ها. تیم ملی می‌تواند جزو 8 یا 10 تیم برتر جهان باشد به شرطی که برنامه‌ریزی داشته باشیم و با برنامه پیش برویم.
وی گفت: فدراسیون بسکتبال، مجوز برگزاری لیگ را به صورت متمرکز دریافت کرده و ما سعی داریم آن را به صورت نیمه متمرکز برگزار کنیم.
رئیس فدراسیون بسکتبال تصریح کرد: لیگ والیبال 2 هفته تعطیل بوده و قرار است به صورت متمرکز انجام شود و فدراسیون فوتبال هم تنها برنامه 2 هفته لیگ برتر را اعلام کرده‌ است. برنامه لیگ برتر هم تنظیم شده ولی امکان برنامه ریزی بلند مدت وجود ندارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹، شماره 3943 ؛ 04 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین