۷ عضو تیم هندبال بانوان سپاهان به کرونا مبتلا شدند

۷ عضو تیم هندبال بانوان سپاهان به کرونا مبتلا شدند

۷ عضو تیم هندبال بانوان سپاهان به کرونا مبتلا شدند
29 مهر 1399, 13:48 / کد خبر:741409
باشگاه سپاهان اصفهان در حالی تست کرونای ۷ عضو تیم هندبال بانوانش مثبت اعلام شده که به نحوه برگزاری این مسابقات اعتراض دارد.
مسابقات هندبال بانوان لیگ برتر کشور در حالی روز گذشته در تهران آغاز شد که هفت عضو تیم هندبال این باشگاه به کرونا مبتلا شده‌اند.
مرحله اول از شانزدهمین دوره مسابقات هندبال بانوان ایران از روز دوشنبه با برگزاری دو دیدار در تالار فدراسیون هندبال در تهران آغاز شد و بانوان سپاهان در اولین مسابقه خود به مصاف اشتادسازه مشهد رفتند.
سپاهانی‌ها روز شنبه گذشته پس از ورود به محل برگزاری مسابقات در تهران ، تست کرونا دادند و در اقدامی عجیب از سوی برگزار کنندگان مسابقات ساعت 9 شب یکشنبه 27مهرماه به کادر تیم هندبال بانوان سپاهان اعلام می‌کنند که 4 بازیکن این تیم خانم‌ها پریناز قربانی، سعیده غضنفری، الناز قاسمی و ثمین کریمی و همچنین سه نفر از اعضای کادر تیم، خانم‌ها ابراهیمی‌، حقانی و سرخی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.
این اقدام برگزار کنندگان مسابقات که ساعاتی قبل از مسابقه این خبر را اعلام می‌کنند، غیرحرفه‌ای است و تمام برنامه‌ریزی‌ها و تمریناتی که کادر فنی سپاهان برای مسابقات پیش‌بینی کرده بود، دچار اختلال می‌کند و تمرکز تیم هندبال سپاهان را بهم ریخت.
و اما سوال اساسی این است، در حالی که موج سوم شیـوع ویروس کرونا نقاط مختلف ایران و همچنین تهران را تحت تأثیر قرارداده است، آیا بهتر نبود این مسابقات در زمان دیگری برگزار می‌شد؟
و ای کاش، برگزار کنندگان مسابقات همه جوانب امر را می‌سنجیدند و به حفظ سلامت مردم و ورزشکاران نیز فکر می‌کردند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹، شماره 3943 ؛ 04 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین