ضرب‌الاجل کمیسیون عمران به ایرلاین‌ها برای مدیریت قیمت بلیط هواپیما

ضرب‌الاجل کمیسیون عمران به ایرلاین‌ها برای مدیریت قیمت بلیط هواپیما

ضرب‌الاجل کمیسیون عمران به ایرلاین‌ها برای مدیریت قیمت بلیط هواپیما
30 مهر 1399, 07:18 / کد خبر:741427
سخنگوی کمیسیون عمران گفت:برخی از نمایندگان سوالات خود از آقای اسلامی را پس گرفته بودند و لذا وزیر راه و شهرسازی در جلسه کمیسیون حضور پیدا نکرد.
سید البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  با اشاره به جلسات نوبت صبح و عصر دیروز این کمیسیون گفت: در نوبت صبح در کمیسیون مهمان وزیر نیرو برای پاسخگویی به سوال چهار نماینده بودیم.

وی درباره محور سوالات نمایندگان، ادامه داد: در این جلسه نمایندگان سوالاتی درباره مسائل حق آبه استان‌های خود، تاسیسات آب و فاضلاب و برق مطرح کردند  که دو نفر از نمایندگان از توضیحات آقای اردکانیان قانع شدند و دو نفر دیگر به وزیر فرصت یک هفته‌ای دادند تا موضوعات را بررسی و پاسخ های خود را به کمیسیون ارائه کند.

نماینده خدابنده در مجلس با بیان اینکه در جلسه عصر کمیسیون نیز علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش ها حضور پیداکرد، افزود: وی درباره روند جدیدی که در بحث کاری مجلس وجود دارد توضیحاتی به اعضای کمیسیون ارائه کرد و پیش‌نویس این طرح را نیز به نمایندگان ارائه کرد تا آنها نیز نظرات خود را اعلام کنند.

 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اعلام این که قرار بود در جلسه عصر نیز آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان حضور پیدا کند گفت: با توجه به اینکه برخی از نمایندگان سوالات خود را پس گرفته بودند وزیر راه و شهرسازی در جلسه کمیسیون حضور پیدا نکرد.

حسینی با بیان اینکه پس از منتفی شدن حضور وزیر راه و شهرسازی جلسه‌ای را با مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری درباره افزایش قیمت بلیط هواپیما داشتیم، گفت :کمیسیون افزایش قیمت بلیط قطار هواپیما را قبول ندارد و یک هفته به سازمان هواپیمایی و ایرلاین هافرصت داده شد تا با کار کارشناسی درخواست خود را برای افزایش قیمت ها ارائه کنند که در کمیسیون در مورد این موضوعات بحث و تبادل نظر کنیم.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، شماره 3944 ؛ 05 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین