حسین بادامکی: پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود/ تا دیر نشده به داد پرسپولیس برسید

به مهدی رحمتی زمان بدهند بهترین نتیجه را خواهد گرفت

حسین بادامکی: پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود/ تا دیر نشده به داد پرسپولیس برسید

حسین بادامکی: پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود/ تا دیر نشده به داد پرسپولیس برسید
30 مهر 1399, 09:15 / کد خبر:741457
سرپرست شهرخودرو در خصوص وضعیت این تیم پیش از شروع مسابقات لیگ برتر توضیح داد.
حسین بادامکی در خصوص فعالیت خود در باشگاه شهرخودرو مشهد گفت: بعد از جدایی آقای بختیاری زاده و از زمانی که مهدی رحمتی هدایت این تیم را بر عهده گرفته است من به عنوان سرپرست در خدمت شهرخودرو و مردم مشهد هستم.
بادامکی در خصوص وضعیت شهرخودرو بعد از آنکه مهدی رحمتی هدایت این تیم را قبول کرد، افزود: قطعا تفاوت زیادی وجود دارد. آقای بختیاری زاده زود از جمع ما جدا شد و فرصت آنچنانی نداشت تا بتواند تفکرات خود را به خوبی در تیم پیاده کنند ولی خب ایشان تمام تلاش خود را کردند که جا دارد از ایشان تشکر کنیم. از وقتی مهدی رحمتی هدایت تیم را بر عهده گرفت. بازیکنان زیاد و جدیدی به تیم اضافه شده‌اند. این بدین معنی است که یک تیم جدید در حال ساخته شدن است. طبیعتا یک مقدار باید صبر کرد تا ان‌شاالله این بازیکنان بتوانند کنار هم بیشتر بازی کنند و هماهنگ شوند تا بتوانند بهترین عملکرد خود را نشان دهند. 
وی در ادامه افزود: تیم ما در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت بازیکنانی که از فصل قبل در تیم بودند به مرز آمادگی رسیده اند. اما متاسفانه بازیکنان جدید ما که تعدادشان نیز کم نیست دیر به تیم ما اضافه شدند. این بازیکنان زمان کمی است که در کنار هم حضور یافتند و با یکدیگر تمرین می‌کنند و باید به آنها زمان داد.
سرپرست شهرخودرو در خصوص عملکرد ضعیف این تیم در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: متاسفانه ما با ۱۵ بازیکن در این مسابقات شرکت کردیم. برای تیم شهرخودرو با این وضعیت آن هم برای نخستین بار شرکت کردند در چنین تورنمنتی کار سختی است. مضاف بر اینکه نتوانستیم بازیکنان که جذب کرده بودیم را به تیم اضافه کنیم تا کمبودهای خود را جبران کنیم و این کار ما را مقابل تیم‌های بزرگی چون پاختاکور و الهلال سخت‌تر کرد. متاسفانه در ضربات آخر هم بدشانس بودیم و هم در مواقعی بی دقت که این عوامل باعث شد تیم نتیجه مطلوبی نگیرد.
بادامکی در مورد اینکه با توجه به کمبود بازیکنان آیا بهتر نبود شهرخودرو مهره‌های کلیدی خود را بعد از اتمام مسابقات لیگ قهرمانان بفروش برساند، افزود: تا حدودی این تصمیم به باشگاه مربوط است که بازیکنان خود را حفظ نماید. اما زمانی که بازیکن قصد جدایی از تیم را دارد و دوست ندارد در تیم بماند به نظرم اشتباه است که آن را به اجبار در تیم نگه داریم. به هر حال بازیکن برای آینده خود برنامه ریزی کرده است. این درست نیست که بگویم باشگاه قصد فروش ستاره‌های خود را داشته است. 
ستاره سابق پرسپولیس درباره مشکلات اخیر این باشگاه گفت: متاسفانه ما همیشه با این مشکلات روبه رو بوده ایم. هر زمان یک تیم خوب نتیجه گرفته است بعد از آن اتفاقات وحشتناکی برای این تیم رخ داده است و هیچ وقت نگذاشته ایم تیم تمرکز خود را حفظ کند و به دنبال برهم زدن آرامش آنها بوده‌ایم. جالب تر آنجاست به همین دلایل تیم در ادامه راه موفق نشده نتایج لازم را بگیرد و شکست خورده بعد از آن ما گفته‌ایم ای کاش اینکار را زودتر می‌کردیم تا تیم موفق شود. متاسفانه عدم مدیریت همواره وجود داشته است. تا دیر نشده باید به داد پرسپولیس برسند تا وضعیت اسفناک فینالیست آسیا سر و سامان پیدا کند.
او در ادامه صحبت‌هایش درباره مشکلات پرسپولیس گفت: باید مشکلات کادر فنی و بازیکنان را هر چه دیر نشده برطرف کنند. چون به نظر من این تیم شاهکار کرده است و نتیجه فوق‌العاده‌ای گرفته و در ۳ سال اخیر ۲ بار به فینال آسیا صعود کردند که این کار هر تیم نیست و به خوبی نشان دادند که شایسته هستند. در نهایت باید در تصمیم گیری‌های خود سریعتر عمل کنیم تا تکلیف همه مشخص شود چرا که این تیم پرهوادار است و آنها دلخوشی جز پرسپولیس ندارند و شب و روز خیلی‌ها این تیم است و گناه دارند. این کمترین حق آنهاست تا تیم محبوب خود را سر حال و آمده ببینند.
حسین بادامکی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود، عنوان کرد: به نظر من این تیم قهرمان آسیا می‌شود؛ چرا که نه؟ آنها کار سخت را انجام داده اند و حالا به یک قدمی این افتخار بزرگ رسیده اند که دور از دسترس نیست. آنها بهترین تیم بودند و تیم‌های بزرگی را شکست دادند تا به فینال برسند. برای رقم زدن این افتخار فقط یک مقدار همت و همدلی و از همه مهم تر مدیریت درست می‌خواهد که تا انگیزه لازم به تیم تزریق شود تا بعد از مدت‌ها یک تیم ایرانی باز هم قهرمان آسیا شود. اما با این دست دست کردن‌ها و سو مدیریت ها نه تنها این تیم قهرمان آسیا نمی‌شود بلکه ممکن است در لیگ هم به مشکل برخورد کنند. پرسپولیس خوب نتیجه گرفته و طبیعتا بازیکنان این تیم پیشنهادهای خوبی را دریافت کرده‌اند. مهم ترین وظیفه مدیریت این تیم آن است که نگذارد ستاره‌های این تیم جدا شوند.
بازیکن سابق تیم ملی در خصوص وضعیت تیم ملی و نخستین تجربه اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی گفت: هر بار هر انتخابی که صورت می‌گیرد انتقادهای به آن می‌شود که طبیعی است. ولی خب این انتخاب صورت گرفته و باید از اسکوچیچ حمایت کنیم تا بتواند نتایج لازم بگیرد. امیدوارم با توجه به تیم خوبی که در اختیار داریم. ان‌شاالله بتوانیم نتایج ضعیفی که در ۲ بازی اخیر گرفته ایم جبران کنیم تا بتوانیم راه خود را برای حضور در جام جهانی همواره کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹، شماره 3947 ؛ 09 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین