میرزاپور: پیکان ۶ بازیکن اصلی خود را از دست داده است

به دنبال تکرار نمایش خوب خود در اواخر فصل گذشته هستیم

میرزاپور: پیکان ۶ بازیکن اصلی خود را از دست داده است

میرزاپور: پیکان ۶ بازیکن اصلی خود را از دست داده است
30 مهر 1399, 14:01 / کد خبر:741512
مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پیکان گفت: در لیگ بیستم به دنبال تکرار بازی‌های خوب خود در هفته‌های پایانی فصل گذشته هستیم.
ابراهیم میرزاپور ، در ارتباط با شرایط تیم فوتبال پیکان در آستانه آغاز لیگ بیستم، اظهار داشت: در هفته‌های پایانی لیگ نوزدهم نتایج خیلی خوبی گرفتیم و به دنبال تکرار آن در لیگ بیستم هستیم. شرایط در فصل جدید آسان نخواهد بود. متاسفانه ما امیرحسین کریمی، شهریار مغانلو، فراز امامعلی، سعید واسعی، ماهان رحمانی و علی حمودی را از دست دادیم که بازیکنان کلیدی ما بودند.
وی در خصوص بازیکنان جدید تیم پیکان تصریح کرد: تمرینات منظمی را پشت سرگذاشتیم و در تلاش هستیم تا بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شوند. باشگاه همه تلاش خود را برای جذب بازیکنان مورد نیاز انجام داد اما برای هماهنگی آنها، نیاز به زمان داریم. باید بتوانیم جای بازیکنانی که از دست دادیم را پُر کنیم. برخی از این بازیکنان قراردادشان به اتمام رسیده بود و برخی مثل مغانلو، از باشگاه پرتغالی پیشنهاد داشت.
مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پیکان در پایان پیرامون جدایی مغانلو از این تیم خاطرنشان کرد: شهریار بهترین مهاجم ما بود اما مدیران باشگاه برای پیشرفت این بازیکن و درآمدزایی برای باشگاه به انتقال او به تیم فوتبال سانتاکلارا رضایت دادند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹، شماره 3947 ؛ 09 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین