پورموسوی: شاهد لیگ متفاوتی خواهیم بود

امیدوارم این فصل مشکلات مالی نداشته باشیم

پورموسوی: شاهد لیگ متفاوتی خواهیم بود

پورموسوی: شاهد لیگ متفاوتی خواهیم بود
30 مهر 1399, 14:37 / کد خبر:741520
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم با حمایت مسئولان و مدیران باشگاه در فصل پیش‌رو شاهد مشکلات مالی نباشیم.
سیروس پورموسوی ، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: همه تلاش ما این است در فصل جاری عملکرد خوبی داشته باشیم. در این مدت برنامه‌های تاکتیکی را کنار تمرینات بدنسازی در دستور کار قرار دادیم. فکر می‌کنم روند خوبی را پیش گرفته‌ایم. در حال حاضر قصد داریم با برگزاری چند بازی تدارکاتی هماهنگی بازیکنان را بالا برده و تا شروع سابقات به شرایطی مطلوب برسیم.
وی در مورد جدایی بازیکنان تاثیرگذار فصل قبل تیم صنعت نفت از این تیم، تصریح کرد: صنعت نفت فصل قبل مشکلات مالی بسیاری داشت. از این رو با اتمام قرارداد برخی بازیکنان، آنها به تیم‌های دیگر رفتند و اسکلت اصلی تیم تحت‌تاثیر قرار گرفت. در نتیجه سعی کردیم بازیکنان جدیدی به خدمت بگیریم. امیدوارم با حمایت مسئولان و مدیران باشگاه در فصل پیش رو شاهد چنین مشکلات مالی نباشیم و بتوانیم با کمک بازیکنان جدید تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت با اشاره به جذب برخی بازیکنان جدید برای این تیم خاطرنشان کرد: با توجه به تغییر و تحولات به وجود آمده در لیگ پیش رو شاهد لیگ متفاوتی خواهیم بود. با این حال ما همه تمرکز خود را روی تیم خود گذاشته و به دیگر تیم‌ها کار نداریم. می‌خواهیم به جایگاه بهتری نسبت به فصل قبل برسیم. بازیکنانی را جذب کردم که تقریبا از آنها شناخت دارم و یا قبلا با آنها در تیم دیگری کار کرده بودم. می‌دانم آنها بازکنان خوبی هستند و می‌توانیم با توجه به شناختی که از هم داریم برنامه‌های تاکتیکی را به تیم القا کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹، شماره 3950 ؛ 12 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین