نوروزی: سینما عصایی جادویی است
0 -

نوروزی: سینما عصایی جادویی است

نوروزی: سینما عصایی جادویی است
28 مرداد 1398, 22:13 / کد خبر:74156
شهردار اصفهان گفت: سینما یک عصای جادویی است که می‌تواند آرمان‌های ملت را به نمایش گذارد و به وسعت افق دید مخاطبان و قوه خلاق سازندگان در جامعه اثر گذارد.

به گزارش ایمنا، قدرت‌الله نوروزی در آیین افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان با اشاره به عید سعید غدیر خم، اظهار کرد: آغاز سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان در شب عید سعید غدیرخم برای این جشنواره پر برکت است و می‌خواهیم با آن امید را به جوانان تزریق کنیم.  جشنواره‌ای که می‌تواند سرمایه بزرگی برای کودکان امروز و آینده‌سازان فردا باشد.

شهردار اصفهان با بیان اینکه اگرچه امشب، شب شادی است و نباید زیاد صحبت کرد، ادامه داد: فلسفه برگزاری جشنواره‌ها ایجاد شور و نشاط است؛ این جشنواره می‌تواند نگاره‌های معصومانه کودکان را برای حل مشکلات جهان به کمک بطلبند،  نگاره‌هایی که هر یک می‌تواند برای روشنایی آینده درخششی باشد و آینده‌سازان را به عنوان پرچم‌داران فردا معرفی کند.

وی اضافه کرد: امیدواریم در طول برگزاری این جشنواره،  هنرمندان بتوانند با نمایش گذاشتن هنرهای خود در راستای اصلاح امور و بیداری کسانی که نیازمند تماشای فیلم‌های هشداردهنده هستند، به خوبی از فرصت استفاده کنند؛  سینما یک عصای جادویی است که می‌تواند آرمان‌های ملت را به نمایش گذاشته و به وسعت افق دید مخاطبان و قوه خلاق سازندگان خویش در جامعه اثر گذارد.

نوروزی خاطرنشان کرد: قصد داریم فضایی فراهم کنیم که برنامه‌ریزان آینده کشور با هنرنمایی هنرمندان نقش اثربخشی پیدا کنند و همه ما امشب در مراسم افتتاحیه جشنواره گرد هم آمده‌ایم تا میدان را برای شور و نشاط که یکی از ملزومات حیاتی جامعه است مهیا کنیم. از وزیر ارشاد، دبیر جشنواره و تمامی کسانی که در مجموعه شهرداری شبانه‌روز  برنامه‌ریزی کردند تا این هنرهای زیبا به تماشا کشیده شود تشکر می‌کنم؛ امیدوارم جامعه ما مثل امشب همیشه شاد باشد؛  به امید داشتن چنین روزهایی، سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را آغاز می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین