پرداخت بهای بلیت و شارژ کارت با استفاده از اپلیکیشن موبایلی
0 -

پرداخت بهای بلیت و شارژ کارت با استفاده از اپلیکیشن موبایلی

پرداخت بهای بلیت و شارژ کارت با استفاده از اپلیکیشن موبایلی
29 مرداد 1398, 11:30 / کد خبر:74161
سرپرست اصفهان کارت شهرداری اصفهان گفت: در نیمه دوم سال جاری علاوه بر پرداخت با اصفهان کارت امکان استفاده از بارکد دوبُعدی (QR) فراهم خواهد شد.
فرهاد گلی در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: شهروندانی که اصفهان کارت آنها شارژ ندارد یا گردشگرانی که دارای اصفهان کارت نیستند، با استفاده از اپلیکیشن موبایلی و پرداخت از طریق  QR می‌توانند بهای بلیت خود را بپردازند.
سرپرست اصفهان کارت شهرداری اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر ۹۰۰ محل شارژ اصفهان کارت در شهر اصفهان وجود دارد، تصریح کرد: در حال حاضر شهروندان، می‌توانند از کارت شارژ شده در پذیرنده‌های مثل اتوبوس، مترو، پارکینگ‌های طبقاتی، شهر رویاها، باغ پرندگان، باغ خزندگان، تله کابین صفه، باغ گلها و دیگر مراکز همچون ورزشگاه نقش‌جهان، ورزشگاه فولاد شهر و فرهنگسراهای شهر استفاده کنند، شارژ کارت‌ها نیز در ۹۰۰ نقطه با پرداخت اسکناس یا پرداخت مبلغ از طریق کارت‌های بانکی انجام می شود.
وی تاکید کرد: به منظور تامین رفاه شهروندان، نصب پایانه‌های غیرنقدی شارژ  اصفهان کارت در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته تا دسترسی شهروندان به مکان‌های شارژ افزایش یابد؛ پایانه‌های غیرنقدی، دستگاهی کاملاً بانکی است که شهروندان بدون نیاز به اپراتور می‌توانند اصفهان کارت خود را شارژ کنند.
گلی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۵۰  نقطه سطح شهر اصفهان از جمله ایستگاه‌های، BRT  میدان‌های اصلی شهر و اماکن پر رفت و آمد شهر به پایانه‌های غیر نقدی شارژ اصفهان کارت مجهز شده‌ است.
سرپرست اصفهان کارت شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: مشاغلی همچون سوپرمارکت‌ها و باجه‌های مطبوعاتی که مایل به فروش شارژ اصفهان کارت با استفاده از دستگاه‌های کارت خوان بانکی هستند، می‌توانند عدد یک را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۷۳۰۳۰ ارسال کنند تا درخواست آنها مورد بررسی قرار گیرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
30 مرداد 1398 23:44
مهمان:
ممنون از تلاشها وزحمات شما در راستای تحقق شهر هوشمند
0 -
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین