برنامه‌ روز نخست جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان
0 -

برنامه‌ روز نخست جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان

برنامه‌ روز نخست جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان
29 مرداد 1398, 12:01 / کد خبر:74169
برنامه‌ روز نخست سی‌ و‌ دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان به‌میزبانی اصفهان اعلام شد.

در روز نخست این جشنواره که از امروز آغاز می‌شود، فیلم‌های غبار، اوتوزی و معمای زمان و جادگر کوچک در بخش مسابقه سینمای بین‌الملل و فیلم‌های داستان آینده، زنگ آخر و بنیامین در بخش مسابقه سینمای ایران در سالن نصف‌جهان پردیس سینمایی ساحل اکران می‌شود.

در سالن زنده‌رود پردیس سینمایی ساحل فیلم‌های مسیرهای گرگ، داستان‌های باغ جادویی آنتون کرینگز و گوسفند و گرگ‌ها در بخش پویانمایی بین‌الملل و مجموعه وب‌سری یک و فرزند زمین در مسابقه آثار داستانی ایران به اکران در می‌آیند.

در سالن نقش‌جهان پردیس سینمایی چهارباغ فیلم قطار آن شب از ساعت 10 صبح که سانس ویژه ناتوانان است اکران می‌شود، غرغرو وارد می‌شود، بادبادک، دو ایز تاک؟ و جوجوک می‌می و سگ‌های سخنگو در بخش سینمای بین‌الملل و  مجموعه وب سری یک و منطقه پرواز ممنوع در بخش سینمای ایران اکران می‌شود.

در سالن چهل‌ستون پردیس سینمایی چهارباغ مجموعه وب‌سری یک و تورنا 2 در بخش سینمای ایران، سازدهنی در بخش نمایش‌های ویژه و مسابقه گنج در بخش مسابقه آثار داستانی اکران می‌‎شود. در سالن چارسوق پردیس سینمایی چهارباغ غرغرو وارد می‌شود در بخش آثار و بین‌الملل و سرخابی و بازیوو در بخش مسابقه سینمای ایران اکران می‌شود.

در سینما بهمن خوراسگان هشتگ دوچرخه‌باز در مسابقه آثار داستانی ایران، غرغرو وارد می‌شود در بخش گزیده‌های مسابقه‌های بین‌الملل و و صفر کلوین و اقیانوس پشت پنجره در مسابقه سینمای ایران در روز نخست اکران می‌شود.

در سالن شماره یک پردیس سینمایی سیتی‌سنتر فیلم‌های پیاده‌روی شبانه و خرس معرکه در بخش مسابقه پویانمایی بین‌الملل و عشق سینما، گنج یرماک و هایدی در مسابقه سینمای بین‌الملل اکران می‌شود.

در سالن شماره 2 سیتی‌سنتر غرغرو وارد می‌شود در بخش گزیده‌های مسابقه‌های بین‌الملل، اینجا خانه من است در بخش مسابقه سینمای ایران و مجموعه وب‌سری یک و قطار آن‌شب در  مسابقه سینمای ایران اکران می‌شود.

و در سالن شماره 4 پردیس سینمایی سیتی‌سنتر آثار منتخب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فیلم‌های کودکان برای کودکان در بخش نمایش‌های ویژه اکران می‌شود.

سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان تا 4 شهریورماه ادامه دارد و برای نخستین بار در این دوره از جشنواره با برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین شده بلیت‌های جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان پیش فروش شد.

انتهای پیام/ح


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین