اقدام ناکام یحیی برای محمد نادری در رختکن

اقدام ناکام یحیی برای محمد نادری در رختکن

اقدام ناکام یحیی برای محمد نادری در رختکن
3 آبان 1399, 12:49 / کد خبر:741697
سرمربی پرسپولیس که یکی از بازیکنان مدنظر خود را از دست رفته می‌دید، به هیچ عنوان پیش بینی این اقدام از سوی بازیکن چپ پای تیمش را نداشت.
محمد نادری که بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، اکنون در اقدامی جنجالی و عجیب به اردوگاه تیم رقیب رفته و از قراردادش با استقلال پرده برداشته، یکی از بازیکنانی بود که یحیی گل محمدی روی او در فصل آینده حساب باز کرده بود.
در این ارتباط یحیی گل محمدی طی صحبت‌هایی که با این بازیکن در چند مرحله داشت، انتظار تمدید قرارداد و بازگشت به لیست را از سوی وی داشت. سرمربی سرخ‌ها حتی به کادر تدارکات تیم اعلام کرده بود تغییراتی در رختکن تیم نیز ایجاد کنند. بر این اساس با توجه به جدایی بازیکنانی چون بیرانوند، ترابی و علیپور، قرار بود کمد و تصویر این بازیکن در رختکن تیم تغییر کند و او به جمع بازیکنان باتجربه تیم اضافه شود.
یحیی گل محمدی که این اعلام را به کادر تدارکات تیم داشته، قصد داشته با توجه به احتمال تمدید قرارداد با محمد نادری، در رختکن جایگاه کمد او را تغییر دهد و این اقدام نیز صورت پذیرفته بود اما این مدافع چپ پا در اقدام جنجالی در فصل آینده باید در رختکن استقلال کار خود را دنبال کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹، شماره 3948 ؛ 10 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین