تکذیب ادعاهای مغرضانه؛ دختر آبادانی از مدیر خود شکایت نکرده است!

تکذیب ادعاهای مغرضانه؛ دختر آبادانی از مدیر خود شکایت نکرده است!

تکذیب ادعاهای مغرضانه؛ دختر آبادانی از مدیر خود شکایت نکرده است!
3 آبان 1399, 13:52 / کد خبر:741711
دختر مجروح شده در منطقه بریم آبادان پرونده شکایت قبلی در دستگاه قضایی نداشته و ادعاهای مطرح‌شده مبنی بر اینکه چون در دادگاه نتوانسته از حق خود دفاع کند دست به انتقام شخصی زده است، درست نیست.
دختر آبادانی که در منطقه بریم آبادان و در یک نزاع خصوصی مجروح شده بود، پرونده شکایت قبلی در دستگاه قضایی نداشته است و ادعاها و گمانه‌زنی‌هایی که به دلیل اینکه در دادگاه نتوانسته به حقوق خود برسد دست به انتقام شخصی زده است، به‌دور از واقعیت، مغرضانه و کذب است.
بنا بر اعلام این گزارش، عصر پنجشنبه ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن دستگیری و مجروح شدن یک دختر جوان در منطقه بریم آبادان به نمایش درآمده بود. ادعاها و گمانه‌زنی‌های متعددی از علل این حادثه و نزاع مطرح شده است؛ اما مسیح علی‌نژاد، خبرنگار معاند و فراری که با دستگاه‌های امنیتی امریکا همکاری دارد، ادعا کرد که چون دختر آبادانی نتوانسته در دادگاه حق خود را از مدیرش بگیرد، ناچار دست به این کار و حمله به خانه او کرده است.
پیگیری‌های خبرنگار خبرگزاری تسنیم حاکی است که  این ادعا از اساس مردود است. دختر آبادانی تا قبل از این اتفاق از مدیر خود شکایتی را مطرح نکرده است. این موضوع علاوه بر اینکه از خود این خانم پرسیده شده است، در بررسی شکایت‌های سیستمی‌شده از سال 92 به بعد هم مشخص است که وی هیچ شکایتی را ثبت نکرده است.
این دختر آبادانی عنوان کرده است که قصد داشته به‌خاطر اختلافات مالی از مدیر خود شکایت کند اما تا زمان درگیری این شکایت را انجام نداده بود.
البته این دختر جوان برای بررسی برخی مسایل به پزشکی قانونی ارجاع داده شده، با این حال از شکایت جدیدش صرف‌نظر نشده است.
طبق گزارش‌هایی که به دست گروه قضایی تسنیم رسیده است، احتمال می‌رود برادر احمد جهان‌نژدایان که مدیر این دختر جوان آبادانی بوده، اقدام به مجروح کردن او کرده باشد. دادسرای آبادان احمد جهان‌نژادیان و برادرش را برای بررسی‌های بیشتر احضار کرده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹، شماره 3952 ؛ 15 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین