واژگونی پژو در خور و بیابانک یک کشته داشت
0 -

واژگونی پژو در خور و بیابانک یک کشته داشت

واژگونی پژو در خور و بیابانک یک کشته داشت
29 مرداد 1398, 18:30 / کد خبر:74176
واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو روآ در کیلومتر هفت محور روستایی بیاضه به حاجی آباد زرین خور و بیابانک یک کشته برجا گذاشت.

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان خور و بیابانک روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : در این حادثه که صبح امروز رخ داد راننده ۳۶ ساله پژو در دم جان باخت.
رضا رحمت افزود: علت این حادثه در دست بررسی است.

اصفهان جز استان های پرتصادف کشور است که شناسایی نقاط حادثه خیز و بررسی تحلیل آن و برنامه ریزی مناسب می تواند زمینه کاهش تصادفات را به همراه داشته باشد.

در چهار ماه سال جاری تصادفات جاده ای در این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد کاهش داشت و تعداد فوتی های در صحنه تصادف در چهار ماه ابتدای سال گذشته ۱۴۲ مورد بود که امسال در این مدت به ۱۲۲ رسید.

واژگونی خودرو در کشور به ویژه بخش در محورهای بیابانی سالانه میلیاردها تومان به اقتصاد کشور خسارت می زند که باید برای رفع این مشکل دنباله دار تدابیر ویژه ای اتخاذ شود. 

استان اصفهان دارای ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزاد راه است.

محور روستایی بیاضه به حاجی آباد زرین با مسافت ۴۰ کیلومتر یکی از محورهای شهرستان و دو طرفه است که ۲۸ کیلومتر آن در حوزه خور و بیابانک واقع است.
شهرستان خور و بیابانک با ۲۰ هزار نفر جمعیت بیش از ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و روستایی فرعی دارد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین