نماینده مجلس: میانگین قیمت آپارتمان در تهران ۲۵ میلیون تومان است

نماینده مجلس: میانگین قیمت آپارتمان در تهران ۲۵ میلیون تومان است

نماینده مجلس: میانگین قیمت آپارتمان در تهران ۲۵ میلیون تومان است
6 آبان 1399, 10:39 / کد خبر:741967
نماینده علی آباد کتول در مجلس گفت: امروز میانگین قیمت آپارتمان در تهران ۲۵ میلیون تومان است قیمت قبر به ۵۰ میلیون تومان رسیده است بنابر این آقای وزیر توضیح بدهید که می‌خواهید در طرح اقدام ملی چه اقدامی صورت دهید.
 رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی‌آباد در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه 6 آبان) قوه مقننه و  در جریان سؤال ملی خود از وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی مجلس، اظهار داشت: ما از آقای اسلامی انتظار داریم امروز خودشان و معاونان‌شان بر اساس نگاه امام (ره) و مقام معظم رهبری با یک برنامه مدون در این چند ماهی که تا پایان دولت باقی مانده است، مسائل را سر و سامان بدهد.
وی با بیان اینکه امیرکبیر در تاریخ ایران به عنوان مردم اجرایی شناخته می‌شود، گفت: امروز میانگین قیمت آپارتمان در تهران 25 میلیون تومان است قیمت قبر به 50 میلیون تومان رسیده است بنابر این آقای وزیر توضیح بدهید که می‌خواهید در طرح اقدام ملی چه اقدامی صورت دهید.
نماینده مردم علی‌آباد در مجلس گفت: ما معتقد هستیم که طرح اقدام ملی مسکن اقدام موفقی نیست و تا کنون اقدامی انجام نشده است. هم اکنون 800 هزار واحد مسکن مهر تکمیل نشده است در سال 87 قرارداد مسکن مهر بین 270 تا 310 هزار تومان بوده است اما امروز متوسط مسکن مهر در کل کشور به متری 3 میلیون تومان رسیده است.
عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی، گفت: ‌با یکی از اعضای شورای شهر پرند صحبت می‌کردم که تا یکسال و نیم قبل شهر پرند خالی از سکنه بود اما امروز از تهران بزرگ مردم به سمت پرند و پردیس می‌روند بنابر این به نمایندگان بگویید با افزایش میل‌گرد، تیرآهن و سیمان چه نگاه و برنامه‌ای در حوزه مسکن دارید.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹، شماره 3947 ؛ 09 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین