درباره قیمت بلیت کنسرت‌ها تصمیم‌گیری می‌شود

درباره قیمت بلیت کنسرت‌ها تصمیم‌گیری می‌شود

درباره قیمت بلیت کنسرت‌ها تصمیم‌گیری می‌شود
6 آبان 1399, 13:21 / کد خبر:742000
در جلسه نمایندگان وزارت ارشاد و مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری، مقرر شد درباره قیمت‌گذاری بلیت اجرا‌های صحنه‌ای تصمیم‌گیری شود.
نشست مشترک اعضای این دفتر با هیئت مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری با حضور حمید قبادی مشاور اجرایی معاونت هنری، محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی و چند نفر از اعضای هیئت مدیره این مجمع برگزار شد.
برگزاری کنسرت‌ها با شیوه‌های جدید در شرایط کرونا، بررسی روند قیمت گذاری بلیت‌های کنسرت (در صورتی که ستاد ملی کرونا اجازه برگزاری بدهد) و تعامل و همکاری بهتر مدیران سالن‌های اجرای صحنه‌ای با تهیه کنندگان از جمله محور‌های گفت و گو در این جلسه بود.
در این جلسه مقرر شد هیئت مدیره به کمک سایر اعضای مجمع درباره قیمت گذاری بلیت اجرا‌های صحنه‌ای با در نظر گرفتن عوامل مختلف به پیشنهاد مشترکی برسند.
از دیگر موضوعاتی که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت، لزوم تفکیک مراجعان حقیقی و حقوقی به سامانه شعر و ترانه دفتر موسیقی و ارائه راهکار برای اعتراض احتمالی تهیه کنندگان در صورت تایید نشدن آثار توسط کارشناسان شورای شعر، ترانه و کلام این دفتر بود.
در این جلسه صدرالدین حسینخانی، اردوان جعفریان، امیرعباس ستایشگر، مهدی کاشی از اعضای هیئت مدیره مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری در این جلسه حضور داشتند و محسن رجب پور نیز از طریق ارتباط تصویری در جلسه حضور داشت.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، شماره 3945 ؛ 06 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین