تعداد دفن روزانه اموات در بهشت زهرا (س) اعلام شد

تعداد دفن روزانه اموات در بهشت زهرا (س) اعلام شد

تعداد دفن روزانه اموات در بهشت زهرا (س) اعلام شد
6 آبان 1399, 17:42 / کد خبر:742035
مدیرعامل سازمان بهشت زهرای تهران با اشاره به آمار روزانه دفن اموات در آرامستان پایتخت، گفت: سازمان بهشت زهرا (س) آماده ارائه کمک‌های مادی و معنوی به سایر آرامستان‌های کشور است.
 گزارش فارس، سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در جلسه اتحادیه مدیران عامل آرامستان‌های سراسر کشور اظهارداشت: ما در بهشت زهرای تهران به مردم توصیه کردیم صرفا برای تدفین اموات به آرامستان مراجعه کنند و تا کنون مردم هم همکاری کردند.
وی با اشاره به شرایط فوق قرمز شیوع ویروس کرونا در اکثر کلان شهرها، گفت: توصیه ما در این شرایط به مردم این است که صرفا برای تدفین اموات به آرامستان‌ها بیایند و در قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا با مدیریت شهری همکاری کنند.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به اینکه به طور متوسط بهشت زهرای تهران روزانه ۲۰۰ متوفی معمولی دارد و تعداد قابل توجهی هم متوفی کرونایی به سازمان بهشت زهرا (س) وارد می‌شود، افزود: اگر در کنار هر متوفی فقط ۱۰ نفر به این سازمان مراجعه کنند عدد بالایی می‌شود. پس این موضوع همکاری و مشارکت شهروندان را طلب می‌کنید.
خال گفت: پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) ۲۵۰ روز است که در بحران هستند و تمامی اماکن سازمان بهشت زهرا (س) روزانه چندین مرتبه ضدعفونی می‌شوند و همچنین دفن اموات کرونایی نیز با رعایت کامل پروتکل‌ها و تکریم حداکثری خانواده‌ها انجام می‌شود.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تصریح کرد: بهشت زهرا (س) به لحاظ معنوی و مادی در بحران کرونا آماده کمک و ارائه مشاوره لازم به سایر آرامستان‌ها است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹، شماره 3952 ؛ 15 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین