طاهری: حضور در انتخابی تیم ملی کشتی حقم بود

دیگر حرف و حدیثی باقی نمی‌ماند

طاهری: حضور در انتخابی تیم ملی کشتی حقم بود

طاهری: حضور در انتخابی تیم ملی کشتی حقم بود
7 آبان 1399, 08:58 / کد خبر:742072
آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان گفت: حضور در مسابقه انتخابی تیم ملی کشتی حقم بود و تمام تلاشم را برای موفقیت به کار خواهم گرفت.
امین طاهری در مورد اضافه شدن اسمش به مسابقه انتخابی تیم ملی اظهار داشت: فرصتی در اختیار همه کشتی‌گیران قرار داده شده که بتوانند در انتخابی تیم ملی شرکت کنند و بابت این موضوع تشکر می‌کنم تا کسی به ناحق کنار گذاشته نشود. سال گذشته در قهرمان کشوری اول شدم و در فینال جام تختی هم در ثانیه‌های پایانی کشتی را واگذار کردم. حقم بود که در انتخابی تیم ملی حضور داشته باشم.
وی در مورد اینکه آیا وضعیت مناسبی برای حضور در انتخابی تیم ملی دارد، گفت: تمرینم را قطع نکردم و بعد از لیگ هم کار را ادامه دادم. در 125 کیلوگرم، 5 نفر قرار است در این مسابقات کشتی بگیرند. تلاشم را برای موفقیت می‌کنم، اما مسئله اصلی این است که وقتی مسابقه انتخابی برگزار می‌شود، هر کسی بتواند اول شود دیگر حرف و حدیثی باقی نمی‌ماند و شایسته‌ترین فرد به دوبنده تیم ملی می‌رسد.
طاهری با اشاره به اینکه برخی اتفاقات او را دلسرد کرده است، عنوان کرد: هنوز امید دارم که بتوانم دوبنده تیم ملی را بر تن کنم، اما در این مدت دلسردی‌هایی هم به وجود آمد. جایزه مدال من در امیدهای جهان، بعد از دو سال دیرکرد، 30 میلیون تومان پرداخت شد. از سال گذشته تاکنون هم چند بار در مورد برگزاری مسابقه انتخابی تنش به وجود آمده و ما سردرگم شدیم. 10 روز مانده به انتخابی، نام من هم به این لیست اضافه شده، اما به هر شکلی که هست، تمام تلاشم را می‌کنم و در انتخابی کشتی خواهم گرفت.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، شماره 3945 ؛ 06 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین