کریم‌زاده: اگر در تمرینات خوب باشم، فکری حقم را می‌دهد

از رقابت نمی‌ترسم و دنبال پیشرفت هستم

کریم‌زاده: اگر در تمرینات خوب باشم، فکری حقم را می‌دهد

کریم‌زاده: اگر در تمرینات خوب باشم، فکری حقم را می‌دهد
7 آبان 1399, 10:53 / کد خبر:742098
متین کریم‌زاده بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال تهران گفت: از رقابت با هم‌پُستی‌هایم نمی‌ترسم و برای پیشرفت کردن به استقلال آمده‌ام.
متین کریم‌زاده، درباره آخرین وضعیت استقلال در آستانه فصل جدید مسابقات لیگ برتر گفت: خوشبختانه تیم ما وضعیت خوبی دارد و در این مدت تمرینات منظمی را زیر نظر کادر فنی پشت سر گذاشتیم. انجام چند بازی دوستانه هم به هماهنگی تیم کمک کرده و تمام تلاش ما این است که تا شروع لیگ برتر به یک شرایط ایده‌آل برسیم و لیگ را با کسب نتایجی خوب شروع کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال می‌تواند بعد از چند سال ناکامی در فصل آینده قهرمان شود؟»، تصریح کرد: ما تیم بسیار خوبی داریم و بازیکنان باکیفیتی هم در استقلال حضور دارند. تلاش کادر فنی هم این است که تیم خوبی را برای فصل جدید آماده کند. شک نکنید که استقلال یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی است. ما تیم یکدستی داریم و تمام تلاش بازیکنان و کادر فنی این است که با قهرمانی در لیگ برتر هواداران را خوشحال کنیم.
کریم‌زاده درباره پیوستن به استقلال تهران خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که این اتفاق رخ داد. من و پدرم استقلالی متعصب هستیم. پدرم خیلی دوست داشت که پیراهن استقلال را بر تن کنم. خدا را شکر که این اتفاق رخ داد و حالا باید بیشتر تلاش کنم تا به هدف‌های بزرگ‌تری که در فوتبال دارم، دست پیدا کنم.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا با وجود بازیکنانی مثل هروویه میلیچ، محمد نادری و میلاد زکی‌پور نگران نیمکت‌نشینی احتمالی در استقلال نیستی؟»، اظهار داشت: در پرسپولیس و استقلال همیشه بازیکنان باکیفیتی هستند و رقابت هم فشرده است. من از رقابت کردن نمی‌ترسم، چون دنبال پیشرفت هستم. من در شاهین بوشهر شاگرد محمود فکری بودم و از این مربی شناخت دارم. من به خوبی می‌دانم که اگر در تمرینات خوب باشم آقای فکری حقم را می‌دهد.
کریم‌زاده درباره اینکه قرار است در پ‍ُست دفاع چپ بازی کند یا وینگر، خاطرنشان کرد: پارسال در پارس جنوبی هم در دفاع چپ بازی کردم و هم وینگر. در تیم المپیک هم دفاع چب بودم، ولی هر جا که سرمربی تیم صلاح بداند بازی خواهم کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، شماره 3945 ؛ 06 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین