بازگشت کریمی به روی تشک/ یزدانی در مسابقات جهانی شرکت نمی‌کند

بازگشت کریمی به روی تشک/ یزدانی در مسابقات جهانی شرکت نمی‌کند

بازگشت کریمی به روی تشک/ یزدانی در مسابقات جهانی شرکت نمی‌کند
7 آبان 1399, 11:24 / کد خبر:742108
نایب قهرمان وزن ۹۲ کیلوگرم سال ۲۰۱۹ جهان با گذشت شش ماه از جراحی رباط زانوی چپش، تمرینات کشتی خود را در اردوی تیم ملی آزاد آغاز کرد.
علیرضا کریمی سال گذشته در رقابت‌های باشگاه‌های جهان دچار پارگی رباط زانو شد. به دلیل اینکه المپیک در پیش بود، در آن مقطع مقرر شد او با روش‌های غیرجراحی تا المپیک به کارش ادامه دهد که این موضوع شانس او را برای کشتی گرفتن در توکیو به حداقل می‌رساند.
بعد از آنکه بازی‌های المپیک 2020 به خاطر کرونا یک سال به تعویق افتاد، تصمیم به جراحی این کشتی‌گیر گرفته شد که دکتر سهراب کیهانی این عمل را روز 31 فروردین ماه انجام داد.
کریمی گرچه چندی بعد از عمل، تمرینات ویژه بدنسازی و فیزیوتراپی را در دستور کار قرار داد، اما او تا شش ماه اجازه تمرین کشتی نداشت که بعد از طی این دوران، علیرضا کریمی در اردوی اول مسابقات جهانی 2020 صربستان، در روزهای گذشته روی تشک آمد و تمرین کشتی انجام داد.
این کشتی‌گیر البته قادر به حضور در مسابقات جهانی 2020 نخواهد بود و نامش در بین نفرات منتخب حاضر در مسابقه انتخابی تیم ملی نیز نیامده است.
همچنین درباره رضا یزدانی نیز که به اردوی تیم ملی دعوت شده بود، کادر فنی تیم ملی اعلام کرد که این کشتی‌گیر گفته است در اردوی جهانی حاضر نخواهد شد و خود را برای شرکت در المپیک آماده می‌کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹، شماره 3943 ؛ 04 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین