محمدی راد : تعطیلی دور رفت لیگ والیبال یعنی مسخره شدن/درانتخاب میزبان دقت شود

محمدی راد : تعطیلی دور رفت لیگ والیبال یعنی مسخره شدن/درانتخاب میزبان دقت شود

محمدی راد : تعطیلی دور رفت لیگ والیبال یعنی مسخره شدن/درانتخاب میزبان دقت شود
7 آبان 1399, 12:23 / کد خبر:742122
سرمربی تیم والیبال سپاهان تاکید کرد: نادیده گرفتن ۷ هفته رقابت باعث مضحکه شدن ما در خارج از ایران می‌شد.

رحمان محمدی راد  درباره برگزاری دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر والیبال با روش VNL گفت: با شیوه VNL موافق هستم. با توجه به تعداد پایین تیم‌ها تصورم بر این بود اجرای روش VNL سخت و نشدنی باشد. طبق برنامه‌ای که ارائه دادند کمی متعجب شدم چرا که در یک هفته دو تیم یک بازی دارند، تیم‌های ۱۳ و ۱۴ هفته نخست با یکدیگر بازی دارند و چهار تیم بالای جدول هفته نخست باید با یکدیگر رقابت کنند و راه دیگری وجود ندارد. به همین دلیل تصورم این بود شیوه VNL نشدنی باشد اما همه تیم‌ها موافقت کردند و بحثی در این زمینه نشد.

سرمربی تیم والیبال سپاهان تاکید کرد: تمام تیم‌ها با تعداد زیاد مسابقات موافق بودند پس شیوه VNL پذیرفته شد. در حال حاضر بحث میزبان‌های هفته بسیار مهم است. شهرهای استان‌هایی باید میزبان شوند که امکانات اسکان، هتل و سالن‌های استاندارد برگزاری مسابقات را داشته باشند. حداقل باید چهار رختکن برای چهار تیم وجود داشته باشد. امیدوارم این موارد در نظر گرفته شود و سپس میزبان انتخاب شود تا به حفظ سلامت تیم‌ها کمک شود.

وی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم در پایان خروجی خوبی از لیگ برتر داشته باشیم و اتفاق سال گذشته تکرار نشود چرا که خروجی نداشتیم. شاید اگر تجربه حال حاضر را داشتیم به هیچ وجه مسابقات پارسال متوقف نمی‌شد و ممکن بود به تعویق می‌انداختیم که حداقل خانواده والیبال یک سال بدون خروجی نمی‌شد. امیدوارم این امر امسال محقق شود و درباره لیگ سال ۹۹ بتوانیم صحبت کنیم.

محمدی راد در پاسخ به این سوال که تیم‌های پایین جدول با توقف دور رفت موافق بودند نظر شما درباره این پیشنهادات چیست؟ گفت: متاسفانه عنوان کردن این پیشنهاد هم پسندیده نبود. در شان و منزلت لیگ و والیبال ایران نیست که هفت هفته برگزاری مسابقات را نادیده بگیریم و کنار بگذاریم، فارغ از اینکه چه تیمی در چه جایگاهی قرار دار. فقط از داخل لیگ ایران را رصد نمی‌کنند بلکه کشورهایی هستند که رقابت‌های لیگ برتر ایران را دنبال می‌کنند و با شنیدن تعطیلی دور رفت مسخره خواهند کرد.

سرمربی تیم والیبال سپاهان در پایان گفت: برای والیبال ایران که قهرمانی آسیا را یدک می‌کشد و قهرمانی جهان را در سر دارد چطور می‌توانند برگزاری هفت هفته رقابت را نادیده بگیرند و از ابتدا آغاز کنند. متاسفانه تیم‌هایی این پپشنهاد را مطرح کردند که نتیجه نگرفته‌اند. اگر کمی فکر می‌کردند و انصاف را رعایت می‌شد چنین پیشنهادی عنوان نمی‌شد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، شماره 3945 ؛ 06 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین