اعلام برنامه روز سوم جشنواره فیلم کودک و نوجوان
0 -

اعلام برنامه روز سوم جشنواره فیلم کودک و نوجوان

اعلام برنامه روز سوم جشنواره فیلم کودک و نوجوان
30 مرداد 1398, 20:45 / کد خبر:74222
سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان که از 28 مردادماه به میزبانی اصفهان آغاز شده است فردا پنجشنبه نیز ادامه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان که از 28 مردادماه به میزبانی اصفهان آغاز شده است فردا پنجشنبه نیز ادامه می‌یابد.

فردا و در سالن نصف‌جهان پردیس سینمایی ساحل فیلم‌های کفش میخی، هکر، چرخ-چرخ و پسر ابری در بخش مسابقه سینمای بین‌الملل و فیلم‌های چندش و تورنا 2 در بخش مسابقه سینمای ایران به نمایش درمی‌آید.

همچنین اکران فیلم‌های ابری، لوته و اژدهایانی گمشده و پیاده‌روی شبانه در بخش مسابقه پویانمایی بین‌الملل، مجموعه وب سری (3) و هشتگ دوچرخه‌باز در بخش مسابقه آثار داستانی ایران و «کینکا کوجی آی: بچه محل‌ها» و دره فانوس‌ها در بخش مسابقه پویانمایی بین‌الملل، برنامه فردای سالن زنده‌رود پردیس سینمایی ساحل خواهد بود.

در سالن نقش‌جهان پردیس سینمایی چهارباغ نیز فیلم منطقه پرواز ممنوع در بخش مسابقه سینمای ایران (ویژه توان‌خواهان)، فیلم بیست و سه نفر در بخش برگزیده ایران و بین‌الملل (ویژه ناشنوایان و نابینایان)، مجموعه پویانمایی‌های کوتاه ایران در مسابقه پویانمایی بین‌الملل، مجموعه وب سری (3) و بازیوو در بخش مسابقه سینمای ایران  و فیلم‌های ابری، پیاده‌روی شبانه و لوته و اژدهایانی گمشده در بخش مسابقه پویانمایی بین‌الملل اکران خواهد شد.

سالن چهل‌ستون پردیس سینمایی چهارباغ فردا پنجشنبه نمایش فیلم‌های مجموعه وب سری (3) و اقیانوس پشت پنجره در بخش مسابقه سینمای ایران، نیاز در بخش نمایش‌های ویژه و اینجا خانه من است در بخش مسابقه آثار داستانی ایران را در دستور کار دارد.

در سالن چهارسوق پردیس سینمایی چهارباغ نیز مجموعه فیلم‌های کوتاه داستانی ایران در بخش آثار ایران و بین‌الملل و قطار آن شب در بخش مسابقه سینمای ایران به نمایش درمی‌آید.

سینما بهمن خوراسگان فردا فیلم پویانمایی سفر سبز را در بخش مسابقه آثار داستانی ایران، داستان‌های باغ جادویی آنتون کرینگز را در بخش گزیده‌های مسابقه‌های بین‌الملل و بیست و سه نفر را در بخش مسابقه سینمای ایران اکران می‌کند.

سالن یک اصفهان سیتی‌سنتر به اکران فیلم‌های قصه مردی که لب نداشت و ماجراهای پت و مت در بخش پویانمایی بین‌الملل، بیله در بخش مسابقه سینمای بین‌الملل 1 و رونالدو و فریاد سکوت در بخش مسابقه سینمای بین‌الملل 2 می‌پردازد.

در سالن 2 اصفهان سیتی‌سنتر نیز داستان‌های باغ جادویی آنتون کرینگز در بخش گزیده‌های مسابقه‌های بین‌الملل، خواب‌های خط خطی در بخش مسابقه آثار داستانی ایران و مجموعه وب سری (3) و بنیامین در بخش مسابقه سینمای ایران به نمایش درمی‌آید.

اکران فیلم خانه دوست کجاست در بخش نمایش‌های ویژه و فیلم‌های برگزیده جشنواره انیسی در بخش فیلم و نشست نیز برنامه فردای سالن 4 اصفهان سیتی‌سنتر است.

علاقه‌مندان به تماشای فیلم‌های خاطره‌انگیز هم می‌توانند فردا در پردیس هنر به تماشای فیلم خواهران غریب اثر کیومرث پوراحمد بنشینند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین