نمکی: من هرگز سوار قطار سیاست نشدم

نمکی: من هرگز سوار قطار سیاست نشدم

نمکی: من هرگز سوار قطار سیاست نشدم
8 آبان 1399, 11:13 / کد خبر:742220
وزیر بهداشت گفت: من هرگز سوار قطار سیاست نشدم و خودم را به هیچ قطب قدرتی پیوند نزدم.
سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست با جمعی از هنرمندان، جانبازان و ایثارگران به مناسبت حماسه ۹ آبان اظهار کرد:  هنر زبان گفت و گوی عاشقی است، گروهی از هنرمندان در برج‌ها می نشینند و گروهی مانند پرویز پرستویی کنار مردم هستند، من از روز نخست کودکی تنها بودم و شاید خداوند مرا برای روزهای سخت آفریده باشد.
او ادامه داد: ما با سیلاب های سنگین در ۲۶ استان در نوروز امسال مواجه بودیم و این افتخار کسب شد که با وجود لاشه های گاومیش ها در سیلاب ها یک اپیدمی در ایران ثبت نشد و نماینده سازمان جهانی بهداشت وقتی دانشجویان ایرانی را از ووهان بازگرداندیم نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت که ایران توانست سیلاب ها را بدون یک مورد اپیدمی کنترل کند و در مبارزه با کرونا هم موفق خواهد بود.
نمکی گفت: سیاست و درگیری در نگاه های سیاسی موضوعی بود که مطرح شد و خوشبختانه من هرگز سوار قطار سیاست نشدم، پدرم راننده کامیون و مادرم قالیباف بود و خودم را به هیچ قطب قدرتی پیوند نزدم و خودم را مدیون مردم می دانم و به هر شهری می روم اول به مزار شهدا سر می زنم و می گویم می ترسم روز قیامت شرمنده شما شوم.

وزیر بهداشت تمام مردم سرزمینم هستم

وزیر بهداشت گفت: من ذره اقیانوس مهربانی و خاک پای مردم ایران هستم و همیشه گفته ام من وزیر بهداشت تمام مردم سرزمینم هستم و وزیر شیعه و سنی و بی دین و زندانی محکوم به اعدام و ... هستم و خود را متعهد به پاسداری سلامت همه مردم می دانم و اگر جایی ابراز علاقه می کنم به دلیل عاشقی است و من دست شما هنرمندان را می بوسم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹، شماره 3951 ؛ 13 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین