امامی: برای المپیک به ۷۴ کیلوگرم می‌روم

فدراسیون کشتی سنگ‌تمام گذاشت

امامی: برای المپیک به ۷۴ کیلوگرم می‌روم

امامی: برای المپیک به ۷۴ کیلوگرم می‌روم
10 آبان 1399, 07:36 / کد خبر:742254
دارنده دو مدال برنز جهان با بیان اینکه "فدراسیون کشتی در برگزاری کیفی اردوی تیم ملی سنگ‌تمام گذاشت"، گفت: بعد از رقابت‌های ‌کشتی آزاد قهرمانی جهان و با هدف حضور در المپیک توکیو به وزن ۷۴ کیلوگرم می‌روم.
یونس امامی، درباره حضورش در مرحله نخست اردوی تیم ملی کشتی آزاد، اظهار کرد: خدا را شکر اردوی خوبی داشتیم و بعد از مدت‌ها توانستیم در کنار دیگر کشتی‌گیران تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم. بعد از مدت طولانی تعطیلات اجباری اردو به دلیل شیوع کرونا، حضور در تمرینات تیم ملی بسیار مفید بود و توانستیم در همین مدت اندک به آمادگی مناسبی برسیم.
امامی ادامه داد: بعد از هشت ماه اولین اردو برگزار شد. شرایط اردو هم از لحاظ تمرینی، غذایی و امکانات بسیار خوب بود و فدراسیون سنگ‌تمام گذاشت. فکر می‌کنم بدن بچه‌ها در شرایط مناسبی قرار گرفت و این اردو خیلی به نفع بچه‌ها بود.
آزادکار وزن ۷۰ کیلوگرم تیم ملی، در پاسخ به این پرسش که "چرا برای کسب آمادگی بیشتر در وزن المپیکی ۷۴ کیلوگرم به این وزن نیامده است؟" گفت: مقداری وزنم پایین آمد و به ۷۳ کیلوگرم رسید. به همین دلیل تصمیم گرفتم در وزن ۷۰ کیلوگرم برای رقابت‌های جهانی در صورت برگزاری و رسیدن به دوبنده تیم ملی کشتی بگیرم.
وی تصریح کرد: برگزاری مسابقات جهانی هنوز قطعی نیست، اگر رقابت‌های قهرمانی جهان برگزار نشود، به ۷۴ کیلوگرم می‌روم و برای حضور در انتخابی المپیک آماده می‌شوم. انگیزه زیادی برای حضور در مسابقات جهانی و المپیک دارم و امیدوارم با پوشیدن دوبنده تیم ملی به بهترین نتیجه برسم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، شماره 3945 ؛ 06 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین